Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Koncert charytatywny dla Ali Dudy

Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny dla Ali Dudy, który odbędzie się 3 marca 2019r. o godz. 18:00 w hali sportowej w Wiśniowej. Podczas koncertu wystąpią: Regionalny Zespół „Banda Burek”, Zespół Pieśni i Tańca „Dobczyce”, Zespół Regionalny „Węglowianie”, Zespół Symphony. 

Bilety- cegiełki od 20 zł do nabycia w:
GOKiS Wiśniowa, 12 27 14 020 lub  502 953 349
MGOKiS Dobczyce, 533 990 660

Patronat honorowy koncertu objęli:
Bogumił Pawlak- Wójt Gminy Wiśniowa
Tomasz Suś – Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce

***
POMOC DLA ALI DUDY

14 letnia Ala była do lipca zdrową uśmiechniętą dziewczynką. 16 lipca trafiła do Dziecięcego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie Prokocimiu. W trakcie pobytu w szpitalu doszło u niej do wstrząsu septycznego i, w jego wyniku, do niewydolności wielonarządowej. Od 15 sierpnia dziewczynka przebywa na Oddziale Intensywnej Terapii, podpięta do wielu urządzeń, nie oddycha samodzielnie, nie mówi, ale reaguje emocjonalnie.

Od sierpnia, gdy Ala znalazła się w sytuacji zagrożenia życia, modlimy się za nią. Obecnie jej stan jest ciężki, ale stabilny. Według opinii lekarzy trzeba szukać możliwości poszerzonej diagnostyki i usprawniania w specjalistycznych ośrodkach rehabilitacyjnych. Jest przygotowywana w szpitalu, aby możliwe było przyjęcie do takiego ośrodka. Rodzice proszą o pomoc w zebraniu funduszy na ten cel. Wierzą, ze jest możliwość powrotu Ali do choćby częściowej sprawności. Rodzice myślą o Klinice „Budzik” w Warszawie lub Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej „VOTUM” w Krakowie. W Klinice „Budzik” obecnie nie przyjmują chorych dzieci na respiratorze, więc pozostawałoby VOTUM, prywatny ośrodek, w którym rehabilitacja miesięcznie kosztuje ok. 25 tysięcy złotych. Wymagane będzie zapewne wiele miesięcy rehabilitacji. Dlatego potrzeby finansowe są duże. W perspektywie potrzebne będzie pewnie także dostosowanie domu do potrzeb Ali. Rodzinie Ali brakuje już sił, aby samodzielnie zmagać się z tą sytuacją…

Jak można pomóc?

  przelać dowolną kwotę na konto Stowarzyszenia:
„BĄDŹMY RAZEM” – Stowarzyszenie Hospicyjne w Wiśniowej
32-412 Wiśniowa 317
KRS: 0000343690
BS Dobczyce, Oddział w Wiśniowej
Nr konta: 62860200000008002647500001
Z dopiskiem „ALA”

 wziąć udział w licytacjach na stronie:
https://www.facebook.com/groups/219190138931658/

 przekazać 1% podatku, dopisując w formularzu PIT KRS 0000343690 I jako cel szczegółowy „Ala Duda”

 

Skip to content