Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

„Poszukiwacze zatopionych skarbów” – spotkanie

Na zaproszenie Stowarzyszenia Konstruktorzy Marzeń do Dobczyc przyjedzie międzynarodowa ekipa płetwonurków znana jako Podwodni Tropiciele.

Grupie tej udała się odnaleźć wrak jednego z największych polskich okrętów, jakie zatonęły podczas II Wojny Światowej ORP Kujawiak. Okręt ten zatonął podczas konwoju zaopatrzenia na Maltę i miejsce jego zaginięcia nie było wiadome. Ekipa ta odnalazła wrak okrętu oraz wydobyła z jego wnętrza dzwon okrętowy.

W programie spotkanie z 5 członkami międzynarodowej ekipy, prezentacja filmu z podwodnych poszukiwań, prezentacja wydobytego dzwonu, który po tym wydarzeniu powróci na Maltę, rozmowa z uczestnikami, prezentacja współczesnego wyposażenia nurka oraz rozmowa z nurkami sprawdzającymi stan zapory w Dobczycach, prezentacja unikatowych zborów związanych z nurkowaniem, w tym hełm nurka z przełomu XIX i XX w ze zbirów Fundacji Zbiorów Rodziny Sosenko.

Wszystkie elementy tych wypraw będą dostępne w Dobczycach 15 lutego 2019 r. w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach. Stowarzyszenie przygotowało dwa spotkania, jedno dla młodzieży o godzinie 11:00, drugie o godzinie 17:00 dla pozostałych mieszkańców gminy Dobczyce. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, szkoły proszone są o telefoniczne potwierdzenie uczestnictwa (tel. 530-101-905).

 

Skip to content