Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Sukcesy Młodych Łuczników w Zawodach I Rundy Pucharu Małopolski

27 kwietnia 2019r. w Krakowie odbyły się Zawody I Rundy Pucharu Małopolski w Łucznictwie w kategorii dzieci i młodzików. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała komisja w składzie: Beata Chmielewska, Katarzyna Skowron, Marek Jaśkow. W zawodach rywalizowało 68 zawodników z 9 małopolskich klubów łuczniczych…MGOKiS Dobczyce, ULKS Sokole Oko Zawadka, MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska, ŁTS Zamek Suski Sucha Beskidzka, SNIS Błękit Gruszowiec, ULKS Grot Zabierzów, UKS Ósemka Kraków, KS Płaszowianka, UKS Diana Wolbrom.

Miło nam poinformować, że 4 zawodników Sekcji Łuczniczej MGOKiS stanęło na podium, a 5 – zajęło bardzo dobre miejsca w klasyfikacji.
Wyniki naszych zawodników prezentują się następująco:

🏆 1 miejsce- Gabriela Kica (kat. Młodziczki)
🏆 1 miejsce- Mikołaj Pieniążek (kat. Młodzicy)
🏆 2 miejsce- Krystian Marek (kat. Młodzicy starsi)
🏆 3 miejsce- Maja Wilkosz (kat. Dzieci Młodsze- Dziewczęta)
🏆 4 miejsce- Kamila Piwowarska (kat. Dzieci Młodsze- Dziewczęta)
🏆 6 miejsce- Rita Kulik (kat. Dzieci Młodsze- Dziewczęta)
🏆 7 miejsce- Róża Kulik (kat. Dzieci Młodsze- Dziewczęta)
🏆 7 miejsce- Dymitr Łaczek (kat. Dzieci Młodsze- Chłopcy)
🏆 13 miejsce- Bartosz Skuza (kat. Młodzicy)

W kategorii zespołowej MGOKiS Dobczyce zajął 3 miejsce na podium!

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom świetnych wyników! Życzymy wspaniałych sukcesów w kolejnych zawodach łuczniczych!

Fot. A. Wilkosz
Tekst: MGOKiS Dobczyce

58895086_582405202269807_7873821638037340160_n

58461358_355776911727296_337158441724280832_n

IMG_20190427_140254

IMG_20190427_140445

IMG_20190427_140755

IMG_20190427_141630

 

Skip to content