Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Koncert Chóru CBSO SO Vocal

MGOKiS Dobczyce serdecznie zaprasza wyjątkowy koncert. Chór CBSO SO Vocal – City of Birmingham Symphony Orchestra Vocal) to ogromna 200-osobowa grupa miłośników śpiewu, mieszkających w Selly Oak – dzielnicy miasta Birmingham w Anglii. Selly Oak jest położone około 6 kilometrów od centrum miasta i liczy około 60.000 mieszkańców. Do Dobczyc grupa przyjedzie w składzie blisko 100-osobowym.

Chór został założony w 2011 jak część dużego przedsięwzięcia muzycznego obejmującego również, jak wskazuje na to nazwa, orkiestrę symfoniczną. Chór spotyka się regularnie co tydzień na próbach, aby rozwijać techniki śpiewu i poznawać nowy repertuar. w repertuarze grupy znajduje się zarówno muzyka klasyczna (Mozart, Verdi, Faure, Rutter, Maelor), chóralne opracowania szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej (Paul Simon, David Garret, Irving Berlin) oraz muzyka ludową (amerykańska, afrykańska i słowiańska).
Na koncerty w Polsce Chór przygotował m.in. polskie pieśni. Będzie to niespodzianka.
Chórem dyryguje Ula Weber, akompaniuje James Keefe.

Koncert Chóru CBSO SO Vocal, który odbędzie się 18 lipca 2019 roku, o godz. 19:00, w auli regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach jest jednym z dwóch wakacyjnych wydarzeń muzycznych z udziałem gości z Wielkiej Brytanii w roli głównej. Już 22 lipca, będziemy gościć dużą orkiestrę. Więcej informacji wkrótce.

Osoby, które zdecydują się wziąć udział w obydwu wydarzeniach, mogą liczyć na duże zniżki.
Cena za bilet na 1 koncert – 15 zł/osobę
Cena za bilet na 2 koncerty – 20 zł/osobę
Zniżki dla grup zorganizowanych
Dzieci do 12 lat – darmowe wejście

Informacje i rezerwacja biletów w biurze MGOKiS, tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757

MzAwD

Skip to content