Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Koncert Chóru CBSO SO Vocal

MGOKiS Dobczyce serdecznie zaprasza wyjątkowy koncert. Chór CBSO SO Vocal – City of Birmingham Symphony Orchestra Vocal) to ogromna 200-osobowa grupa miłośników śpiewu, mieszkających w Selly Oak – dzielnicy miasta Birmingham w Anglii. Selly Oak jest położone około 6 kilometrów od centrum miasta i liczy około 60.000 mieszkańców. Do Dobczyc grupa przyjedzie w składzie blisko 100-osobowym.

Chór został założony w 2011 jak część dużego przedsięwzięcia muzycznego obejmującego również, jak wskazuje na to nazwa, orkiestrę symfoniczną. Chór spotyka się regularnie co tydzień na próbach, aby rozwijać techniki śpiewu i poznawać nowy repertuar. w repertuarze grupy znajduje się zarówno muzyka klasyczna (Mozart, Verdi, Faure, Rutter, Maelor), chóralne opracowania szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej (Paul Simon, David Garret, Irving Berlin) oraz muzyka ludową (amerykańska, afrykańska i słowiańska).
Na koncerty w Polsce Chór przygotował m.in. polskie pieśni. Będzie to niespodzianka.
Chórem dyryguje Ula Weber, akompaniuje James Keefe.

Koncert Chóru CBSO SO Vocal, który odbędzie się 18 lipca 2019 roku, o godz. 19:00, w auli regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach jest jednym z dwóch wakacyjnych wydarzeń muzycznych z udziałem gości z Wielkiej Brytanii w roli głównej. Już 22 lipca, będziemy gościć dużą orkiestrę. Więcej informacji wkrótce.

Osoby, które zdecydują się wziąć udział w obydwu wydarzeniach, mogą liczyć na duże zniżki.
Cena za bilet na 1 koncert – 15 zł/osobę
Cena za bilet na 2 koncerty – 20 zł/osobę
Zniżki dla grup zorganizowanych
Dzieci do 12 lat – darmowe wejście

Informacje i rezerwacja biletów w biurze MGOKiS, tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757

MzAwD

Skip to content