Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Koncert orkiestr dętych z Wielkiej Brytanii

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zaprasza na koncert orkiestr z Wielkiej Brytanii. Na scenie RCOS-u wystąpi 67-osobowa orkiestra Northamptonshire County Youth Concert Band pod dyr. Petera Smalleya oraz 34-osobowa orkiestra Northamptonshire County Youth Brass Band pod dyr. Bradleya Turbulla.

Northamptonshire County Youth Concert Band oraz Brass Bans to dwa oddzielne zespoły, złożone z muzyków grających na różnych instrumentach dętych i perkusyjnych. Członkami obydwu orkiestr są młodzi muzycy z całego Northamptonshire County. Jest to hrabstwo obejmujące tereny środkowej Anglii, w regionie East Midlans. Obydwa zespoły zaliczane są do najlepszych tego typu orkiestr nie tylko na Wyspach Brytyjskich, ale i w całej Europie. Każdy ich koncert jest niesamowitym wydarzeniem artystycznym.

Zespoły zdobyły liczne nagrody na międzynarodowych festiwalach i konkursach orkiestr dętych. Koncertują w swoim hrabstwie, na Wyspach Brytyjskich i w Europie. Wszędzie spotykają się z entuzjastyczną reakcją słuchaczy. Ostatnie trasy koncertowe zaprowadziły młodych artystów do Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Austrii, Czech, na Węgry i Słowację. Teraz przyjeżdżają do Polski.

Koncert Orkiestr, który odbędzie się 22 lipca 2019 roku, o godz. 19:00, w auli regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach jest jednym z dwóch wakacyjnych wydarzeń muzycznych z udziałem gości z Wielkiej Brytanii w roli głównej. Już 22 lipca, będziemy gościć duży chór z Birmingham.

Osoby, które zdecydują się wziąć udział w obydwu wydarzeniach, mogą liczyć na duże zniżki.
Cena za bilet na 1 koncert – 15 zł/osobę
Cena za bilet na 2 koncerty – 20 zł/osobę
Zniżki dla grup zorganizowanych
Dzieci do 12 lat – darmowe wejście

Informacje i rezerwacja biletów w biurze MGOKiS, tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757

MzAwD

NCY Brass Band2

NCY Concert Band1

NCYBrass Band1

Skip to content