Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Koncert orkiestr dętych z Wielkiej Brytanii

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach zaprasza na koncert orkiestr z Wielkiej Brytanii. Na scenie RCOS-u wystąpi 67-osobowa orkiestra Northamptonshire County Youth Concert Band pod dyr. Petera Smalleya oraz 34-osobowa orkiestra Northamptonshire County Youth Brass Band pod dyr. Bradleya Turbulla.

Northamptonshire County Youth Concert Band oraz Brass Bans to dwa oddzielne zespoły, złożone z muzyków grających na różnych instrumentach dętych i perkusyjnych. Członkami obydwu orkiestr są młodzi muzycy z całego Northamptonshire County. Jest to hrabstwo obejmujące tereny środkowej Anglii, w regionie East Midlans. Obydwa zespoły zaliczane są do najlepszych tego typu orkiestr nie tylko na Wyspach Brytyjskich, ale i w całej Europie. Każdy ich koncert jest niesamowitym wydarzeniem artystycznym.

Zespoły zdobyły liczne nagrody na międzynarodowych festiwalach i konkursach orkiestr dętych. Koncertują w swoim hrabstwie, na Wyspach Brytyjskich i w Europie. Wszędzie spotykają się z entuzjastyczną reakcją słuchaczy. Ostatnie trasy koncertowe zaprowadziły młodych artystów do Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Austrii, Czech, na Węgry i Słowację. Teraz przyjeżdżają do Polski.

Koncert Orkiestr, który odbędzie się 22 lipca 2019 roku, o godz. 19:00, w auli regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach jest jednym z dwóch wakacyjnych wydarzeń muzycznych z udziałem gości z Wielkiej Brytanii w roli głównej. Już 22 lipca, będziemy gościć duży chór z Birmingham.

Osoby, które zdecydują się wziąć udział w obydwu wydarzeniach, mogą liczyć na duże zniżki.
Cena za bilet na 1 koncert – 15 zł/osobę
Cena za bilet na 2 koncerty – 20 zł/osobę
Zniżki dla grup zorganizowanych
Dzieci do 12 lat – darmowe wejście

Informacje i rezerwacja biletów w biurze MGOKiS, tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757

MzAwD

NCY Brass Band2

NCY Concert Band1

NCYBrass Band1

Skip to content