Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Lato z gimnastyką – półkolonie – dodatkowy turnus

Zapraszamy do udziału w wakacyjnych półkoloniach gimnastycznych. Oferta adresowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 8+ lat, które już trenują gimnastykę sportową.

***

W związku z dużym zainteresowaniem półkoloniami, otwieramy dodatkowy turnus

III turnus: 26-30 sierpnia 2019, Limit osób: 15

Zapisy i dopełnienie formalności do 05 sierpnia 2019 roku

***

I turnus: 5-9 sierpnia 2019 r. Limit osób: 15 – brak miejsc

II turnus: 19-23 sierpnia 2019r. Limit osób 15- brak miejsc

Koszt udziału dziecka w półkolonii: 220 zł,

Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia obiadów: 2 danie w kwocie 32,50 za 5 dni. Catering: Firma Sekret.

W przypadku niekorzystania z cateringu, rodzic zobowiązany jest do przygotowania dla dziecka posiłku regeneracyjnego.

Uczestnik obozu powinien mieć ze sobą codziennie butelkę wody mineralnej niegazowanej.

Bezwzględnym warunkiem uczestnictwa w półkolonii jest:
– zapoznanie się z regulaminem wypoczynku organizowanego przez MGOKIS
– wypełnienie i złożenie w biurze MGOKiS w terminie do 31 lipca: Karty Kwalifikacyjnej Uczestnika Wypoczynku (rodzic wypełnia II część karty) oraz Deklaracji udziału w wypoczynku wraz z podpisanymi deklaracjami RODO
– podpisanie przez rodzica zgody na objęcie uczestnika ubezpieczeniem (obowiązkowy nr pesel)
– uregulowanie do 31 lipca 2019 roku wpłaty za udział dziecka w wypoczynku

Na półkolonie nie będą zapisywane osoby, które nie uregulowały należności z tytułu udziału dziecka w zajęciach gimnastycznych w roku szkolnym 2018/2019

W związku z ograniczoną liczbą miejsc, o przyjęciu do grup decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Deklaracja udziału dziecka w wypoczynku Karta Kwalifikacyjna Uczestnika Wypoczynku REGULAMIN WYPOCZYNKU ORGANIZOWANEGO PRZEZ MGOKIS PZU RODO Ogolne_warunki_ubezpieczenia_PZU_NNW_do_ofert_od_15.09.2018

Lato z gimnastyką 2019

 

Skip to content