Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Największe kozaki we wsi, czyli Turniej Sołectw o Puchar Burmistrza

Tego jeszcze nie było w Dobczycach! Trzynaście drużyn reprezentujących sołectwa gminy Dobczyce powalczą 25 sierpnia o puchar przechodni Burmistrza Gminy i Miasta Dobczyce. Zmierzą się w specjalnie z tej okazji przygotowanych konkurencjach. Będzie liczyć się sprawność, pomysłowość i wiedza o tradycjach rolniczych i gminie Dobczyce. Jeśli chcecie zobaczyć na własne oczy, jak sprytnie radzą sobie w zabawnych konkurencjach, przyjdźcie
koniecznie na błonia RCOS. Będzie konkurencja na czas m.in. „Przewieź babę przez Rabę”, czyli przeprawa na taczkach, drużynowa sztafeta z kapustą na łopacie, rzut gumiakiem i inne. Nagrody o wartości 1000 zł, 700 i 500 zł
funduje Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce, a paczuszki słodyczy dla każdego uczestnika firma Wawel S.A. Turniej poprowadzi gospodarz gminy Dobczyce Tomasz Suś. Początek o godzinie 15:00. Wieczorem wystąpi zespół Zocha Band, który zabawi wszystkich skoczną muzyką. Na błoniach stanie również stoisko ze słodyczami z Wawelu, gdzie będzie można zasmakować czekoladowych i nie tylko smakołyków. Zapraszamy twórców ludowych do wystawienia swoich stoisk z
produktami regionalnymi. Będą dmuchańce (odpłatnie) i atrakcje dla dzieci.

PLAKAT_turniej sołectw

Skip to content