Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Sukcesy dobczyckich łuczników

18 sierpnia 2019 roku, zawodnicy Sekcji Łuczniczej MGOKiS Dobczyce wzięli udział w IV Rundzie Pucharu w Łucznictwie w kategorii dzieci i młodzików. Nad prawidłowością przeprowadzenia zawodów czuwała komisja sędziowska w składzie: Beata Chmielewska, Katarzyna Skowron i Jakub Słuszniak. W zawodach wzięło udział 61 zawodników z całej Małopolski.

Zawodnicy Sekcji Łuczniczej MGOKiS zaprezentowali doskonałą formę. 4 osoby, spośród 5 startujących, stanęły na podium zawodów.
W kategorii Dzieci Młodszych II miejsce i srebrny medal ustrzeliła Maja Wilkosz, a III miejsce i brązowy medal – Kamila Piwowarska. W kategorii młodzików starszych na II miejscu na podium uplasował się Krystian Marek. W kategorii młodzików III miejsce zajął Mikołaj Pieniążek, a w kategorii Młodziczek – VII miejsce zajęła Gabriela Kica. Drużyna MGOKiS Dobczyce sklasyfikowana została na 5 pozycji (na 9 startujących drużyn).

IV Runda Pucharu Małopolski była rundą finałową. Po jej przeprowadzeniu dokonano klasyfikacji końcowej Pucharu Małopolski Dzieci i Młodzików w Łucznictwie za rok 2019.
Wynik końcowy był sumą wyników osiąganych przez zawodników we wszystkich 4 zawodach, zorganizowanych w ramach Pucharu.

W klasyfikacji końcowej Pucharu Małopolski, zawodnicy Sekcji Łuczniczej MGOKiS Dobczyce zostali sklasyfikowani na następujących pozycjach:
– II miejsce w kategorii Młodziczek – Gabriela Kica
– III miejsce w kategorii Młodzików Starszych – Krystian Marek
– IV miejsce w kategorii Młodzików – Mikołaj Pieniążek
– VIII miejsce w kategorii Dzieci Starszych – Jan Bobek
– IX miejsce w kategorii Dzieci Starszych – Augustyn Płoskonka
MGOKiS Dobczyce zajął jako klub 4 miejsce w Pucharze Małopolski Dzieci i Młodzików.

Serdecznie gratulujemy!!!! 🙂

Fot. Agnieszka Wilkosz

Skip to content