Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Jesienny Młodzieżowy Turniej Lajkonika

21 września 2019 roku, na stadionie KS Płaszowianka w Krakowie odbył się Jesienny Młodzieżowy Turniej Lajkonika w łucznictwie w kategoriach dzieci i młodzików. W zawodach rywalizowało 165 młodych łuczników i łuczniczek z 24 klubów z Polski, Czech i Ukrainy.

MGOKiS Dobczyce, UKS Grot Ruda Śląska, MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska, Odessa Sumy Ukraina, UKS Tramp Jarosław, ULKS Sokole Oko Zawadka, Lukostrelba Ostrava, MLKS Czarna Strzała Bytom
 
Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znaleźli się zawodnicy Sekcji Łuczniczej MGOKiS Dobczyce:
 
🏆 W kategorii młodzików starszych:
3 miejsce Krystian Marek
 
🏆 W kategorii młodzików:
5 miejsce Mikołaj Pieniążek
 
🏆 W kategorii młodziczek:
11 miejsce Gabriela Kica
 
🏆 W kategorii dzieci starszych – chłopcy:
20 miejsce Augustyn Płoskonka
23 miejsce Jan Bobek
 
🏆 W kategorii dzieci młodszych – dziewczynki:
10 miejsce Maja Wilkosz
11 miejsce Kamila Piwowarska
 
🏆 W kategorii dzieci młodszych – chłopcy:
14 miejsce Dymitr Łaczek
 
W klasyfikacji zespołowej klub łuczniczy MGOKiS Dobczyce zajął 7 miejsce.
 
Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała komisja klasyfikacyjna w składzie: Mirosław Jabłoński, Ewa Wołkowicka, Beata Chmielewska, Katarzyna Skowron.
 
Organizatorem zawodów był Klub Sportowy Płaszowianka.
70663675_2865330210147742_5230763751229095936_n (1)
70579245_520279248540506_5795868957894246400_n (1)
Skip to content