Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Kabaret Paranienormalni „Z humorem czeba żyć”

Agencja Awangarda Events&Marketing potwierdza, że występ kabaretu „Paranienormalni” odbędzie się 12 września 2020r., o godz. 16:00 w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach (ul. Szkolna 43). Sprzedaż biletów została zakończona. Wszystkie zakupione bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie.
Przypominamy, że na budynku RCOS obowiązuje noszenie maseczek, zachowanie dystansu społecznego (minimum 2m) oraz częsta dezynfekcja dłoni.
 
W dniu występu kabaretu przed wejściem na aulę trzeba wypełnić stosowne „oświadczenie uczestnika wydarzenia” dostępne na miejscu u organizatora.
 
Ze względu na zaistniałą sytuację związaną z pandemią COVID-19, Agencja Awangarda Events&Marketing informuje, że zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, ulega zmianie rozkład planu sali, co powoduje, że co drugie miejsce musi pozostać wolne. Zakupione miejsca ulegną zmianie.
 
Prosimy o wyrozumiałość i przepraszamy za wszelkie utrudnienia.
 
Awangarda Event&Marketing

 

*** AKTUALIZACJA NA DZIEŃ 25.05.2020

Agencja Awangarda Events&Marketing zaprasza na występ kabaretu „Paranienormalni”, który po zmianie terminu odbędzie się 12 września 2020 r., o godz. 16:00 w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach, ul. Szkolna 43.
Bilety w cenie 65 zł do nabycia online na stronie https://biletyna.pl/event/view/id/110566 oraz w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43, pokój 143, tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757 (rzędy VI, VII, VIII, IX, XIX, XX). Bilety zarezerwowane w MGOKiS należy odebrać w ciągu 7 dni.

***

AKTUALIZACJA NA DZIEŃ 31.03.2020

Szanowni Państwo,
w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo widzów, artystów i organizatorów informujemy, że Kabaret Paranienormalni, który miał się odbyć w terminie 14.06.2020r. w Dobczycach odbędzie się jednak 12.09.2020r. o godz. 16:00 w auli RCOS Dobczyce.
 
Zmianie ulega wyłącznie data wydarzenia. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie (sektory, miejsca pozostają te same).
 
Osoby, które z jakiegoś powodu nie będą mogły uczestniczyć w nowych terminach, prosimy o informację drogą mailową z bileteriami, w których zakupiły bilety.
 
Na informację o ewentualnych zwrotach biletów zakupionych stacjonarnie w MGOKiS Dobczyce czekamy wyłącznie pod numerem telefonu 533-990-660 do 7 dni (07.04.2020 włącznie) od otrzymania powyższej informacji.
 
Pozdrawiam,
AWANGARDA
Jakub Majewski
www.awangarda.net


***
ARCHIWUM WCZEŚNIEJSZYCH INFORMACJI:
***

Występ Kabaretu Paranienormalni – informacja od Organizatora:

Szanowni Państwo,
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo widzów, artystów i organizatorów. Informujemy, że występ Kabaretu Paranienormalni, który miał się odbyć w Dobczycach, w terminie 29 marca 2020 odbędzie się 14.06.2020 o godz. 16:00. Zmianie ulega wyłącznie data wydarzenia oraz godzina. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie (sektory, miejsca pozostają te same) .

Osoby, które z jakiegoś powodu nie będą mogły uczestniczyć w nowych terminach, prosimy o informację drogą mailową z bileteriami na których zakupiły bilety. Na informację o ewentualnych zwrotach czekamy do siedmiu 7 dni (20.03.2020 włącznie) od otrzymania powyższej informacji.

Pozdrawiam,
AWANGARDA
Jakub Majewski

***
Program „Z humorem czeba żyć”

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości – humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.

PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem trzeba żyć! – oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu. Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa- niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko.

Plakat informujący o zmianie terminu występu Kabaretu Paranienormalni. Na plakacie znajdują się członkowie grupy w śmiesznych pozach. Więcej informacji w tekście
Skip to content