Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Rozstrzygnięto Gminny Konkurs Plastyczny „Ozdoba Choinkowa”

16.12.2019 r., w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach rozstrzygnięto V Gminny Konkurs Plastyczny „Ozdoba Choinkowa”. Do konkursu złożono 135 ozdób choinkowych, wykonanych przez uczniów szkół podstawowych i WTZ z Gminy Dobczyce, w tym 125 prac zgodnych z regulaminem.

Po obejrzeniu wszystkich prac, jury w składzie Ewa Tkaczyk – plastyk, bibliotekarz, Iwona Płoskonka – artysta, ceramik, Katarzyna Maj – przedstawicielka MGOKiS postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W kategorii klas I-III Szkół Podstawowych

I miejsce: Maciej Leśniak, S.P. Kornatka

I miejsce: Magdalena Drzygiel, SP nr 2 Dobczyce

II miejsce: Aleksandra Matuła, SP Stadniki

II miejsce: Zofia Policht, SP nr 2 Dobczyce

III miejsce: Emilia Kania, SP nr 2 Dobczyce

III miejsce: Sonia Dudek, SP Stadniki

III miejsce: Milena Janik, SP 2 Dobczyce

Wyróżnienia:

Dominik Windak, SP Nowa Wieś

Milena Zabdyr, SP Stadniki

Wiktoria Ćwierz, SP Nowa Wieś

Wiktoria Siwy, SP Nowa Wieś

Weronika Saczka, SP nr 2 Dobczyce

W kategorii klas IV – VI Szkół Podstawowych

I miejsce: Kacper Kruczek, SP nr 2 Dobczyce

I miejsce: Julia Sadkiewicz, SP nr 2 Dobczyce

II miejsce: Karolina Niedziela, SP Stadniki

II miejsce: Natalia Bączek, SP Kornatka

III miejsce: Matylda Mistarz, SP Kornatka

Wyróżnienia:

Anna Pudlik, SP nr 2 Dobczyce

Kamila Piwowarska, SP Kornatka

Julia Majka, Kółko plastyczne MGOKiS Dobczyce

W kategorii Młodzież (klasy VII -VIII i szkoły ponadpodstawowe)

I miejsce: Mariola Kasprzycka

II miejsce: Karolina Sukta, SP Kornatka

III miejsce: Karolina Wolicka, SP w Stadnikach

W kategorii: Warsztaty Terapii Zajęciowej:

I miejsce: Roksana Kulma

I miejsce: Zofia Kowal

II miejsce: Anna Murzyn

III miejsce: Marta Łaz

Jury pragnie podziękować wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i podkreślić, że poziom artystyczny wszystkich prac był bardzo wysoki. Najwyżej oceniono te ozdoby, które cechowała największa pomysłowość i samodzielność wykonania. Laureaci miejsc I – III otrzymają dyplomy i nagrody ufundowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, a laureaci wyróżnień – dyplomy. Uroczyste wręczenie nagród, połączone ze wspólnym ubieraniem choinki, odbędzie się w czwartek, 19 grudnia 2019 r., o godzinie 09:30 w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach.

Zachęcamy do obejrzenia Fotogalerii z konkursu:

Gminny Konkurs Plastyczny „Ozdoba Choinkowa” – prace konkursowe

 

Skip to content