Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Ferie 2020 – Tańce i zabawy integracyjne

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza na „Tańce i zabawy integracyjne” z panią Magdaleną Obajtek dla dzieci i młodzież (6-15 lat), które odbędą się w dniu 03.02.2020r. (poniedziałek) oraz „Tańce i zabawy integracyjne” z panią Katarzyną Stypułą dla dzieci i młodzieży (4-15 lat), które odbędą się w dniu 05.02.2020r. (środa). Koszt zajęć 10zł.


TAŃCE I ZABAWY INTEGRACYJNE – 03.02.2020

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież (6-15 lat) na „Tańce i zabawy integracyjne” z panią Magdą Obajtek, które odbędą się w dniu 03.02.2020r. (poniedziałek):
👉 od godz. 15:00 do 16:30 (Grupa 1 – wiek od 6 do 9 lat) |
👉 od godz. 16:45 do 18:15 (Grupa 2 – wiek od 10 do 15 lat).

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy. Koszt zajęć 10zł/1,5h.

Każdy rodzic zobowiązany jest do wypełnienia deklaracji udziału dziecka w zajęciach organizowanych przez MGOKiS w czasie ferii. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Biurem MGOKiS pod nr tel. 12-27-16-757 lub 533-990-660.

Tańce integracyjne - Magda

 

TAŃCE I ZABAWY INTEGRACYJNE – 05.02.2020

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież (4-15 lat) na „Tańce i zabawy integracyjne” z panią Katarzyną Stypułą, które odbędą się w dniu 05.02.2020r. (środa):
👉 od godz. 12:30 do 13:30 (Grupa 1 – wiek od 4 do 6 lat)
👉 od godz. 13:45 do 15:15 (Grupa 2 – wiek od 7 do 9 lat)
👉 od godz. 15:30 do 17:00 (Grupa 3 – wiek od 10 do 15 lat).

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy. Koszt zajęć 10zł.

Każdy rodzic zobowiązany jest do wypełnienia deklaracji udziału dziecka w zajęciach organizowanych przez MGOKiS w czasie ferii. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu z Biurem MGOKiS pod nr tel. 12-27-16-757 lub 533-990-660.

Tańce integracyjne - Kasia

Skip to content