Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Ferie 2020 – Warsztaty z papieru czerpanego

Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach oraz laureatki nagrody „ARS QUERENDI- mistrz i uczeń” dr hab. Małgorzata Buczek-Śledzińska, prof. ASP oraz mgr Lidia Grabowska zapraszają uczniów klas IV-VIII na bezpłatne zajęcia z papierem czerpanym.

W dniu 30.01.2020r. (czwartek) o godz. 12:45 na foyer górnym w Regionalnym Centrum Oświatowo Sportowym w Dobczycach odbędzie się wernisaż prac prowadzących warsztaty, a po nim o godz. 14:00 nastąpi rozpoczęcie warsztatów z papierem czerpanym w sali plastycznej. Zajęcia będą trwały do 2,5 godziny (od 14:00 do 16:30).

W dniu 06.02.2020r. (czwartek) o godz. 13:00 na foyer górnym w Regionalnym Centrum Oświatowo Sportowym w Dobczycach odbędzie się wernisaż prac uczestników warsztatów.

Zapisy na zajęcia przyjmuje Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach (ul. Szkolna 43, pokój 143). Zapisy telefoniczne pod nr tel: 12-27-16-757 lub 533-990-660.

W przypadku braku zainteresowania zajęciami wśród uczniów klas IV-VIII dopuszczamy także udział w zajęciach młodzieży i osób dorosłych. LIMIT MIEJSC OGRANICZONY.

Ostateczna wersja - warsztaty z papieru

 

Skip to content