Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Ferie 2020 – Tropiciele kodu

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z klas V-VIII na bezpłatne zajęcia „Tropiciele kodu” – podstawy programowania dla dzieci i młodzieży, które odbędą się w dniach 03, 05, 07 lutego 2020 roku, od godziny 14:00 do 15:30. Wymagany jest własny laptop. Limit miejsc ograniczony.

Zajęcia poprowadzi pan Wojciech Samborski – mgr inż, absolwent informatyki stosowanej na WIMIIP AGH, doświadczony programista JavaScript/TypeScript, przedsiębiorca; najczęściej używane technologie: Javascript, Typescript (backend w Node.js), C++, Python, AWS (Amazon Web Services, usługi min takie jak Lambda, SQS, SNS, S3, AppSync, EC2), wiele protokołów sieciowych (min http/s, snmp, ftp, smtp, tftp).

Program zajęć „Tropiciele Kodu”
– wprowadzenie do programowania: czym jest programowanie?
– konstrukcje warunkowe: decyzje w programie,
– pętle: for, while, do…while,

„laboratoria” (zajęcia praktyczne):
– praktyczne zastosowanie omawianych zagadnień;
– napisanie własnej prostej gry przy użyciu Scratch.io;
– instrukcje (kod) dla postaci w „CodeCombat”
Zajęcia są otwarte dla rodziców.

Jeżeli zajęcia się spodobają, istnieje możliwość uruchomienia od przyszłego semestru stałych zajęć o charakterze odpłatnym.

Zapisy:
Biuro MGOKiS Dobczyce, pokój 143 (ul. Szkolna 43)
tel. 12 27 16 758 lub 533 990 660

82818751_2542537929348787_1222199765177991168_o

Skip to content