Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Spektakl komediowy „Kobieta Idealna” – zmiana terminu!

Krakowska Fundacja Teatralna zaprasza na znakomitą komedię pomyłek, pełną intryg i zwrotów akcji, ukazującą na wesoło rozterki każdego z nas. Spektakl będzie można obejrzeć po zmianie terminu 9 kwietnia (piątek) 2021r. o godz. 19:00 w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo – Sportowego w Dobczycach.

AKTUALIZACJA – ZMIANA TERMINU:

Szanowni Państwo,

w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo widzów, artystów i organizatorów- informujemy, że spektakl teatralny „Kobieta idealna” zostaje przeniesiony z 24.05.2020r. na dzień 09.04.2021r. (piątek). Kiedy już wszystko wróci do normy spektakl odbędzie się w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach o godz.19:00. ZAKUPIONE BILETY ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ!!!

Na scenie wystąpią: Magda Wójcik, Michał Milowicz, Artur Dziurman, Michał Pietrzak.

Po ustaniu epidemii bilety w cenie 70 zł będą dostępne w stacjonarnej sprzedaży w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach (ul. Szkolna 43, pokój 143, tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757) oraz online na stronie kupbilecik.pl:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/48815/Dobczyce/Kobieta+Idealna/?fbclid=IwAR2Qap5oo8WI7adTFg22BxoXCz1tI9jl_Se30Wy3Z1oshRA3t9zp1-gkVlc

Obsada: Magda Wójcik, Michał Milowicz, Artur Dziurman, Michał Pietrzak.

OPIS KOMEDII TEATRALNEJ – „KOBIETA IDEALNA”:

Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób. Greta stawia czoła przyszłości za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje… do czasu. Przyszłość… Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem? Pewnego dnia w życiu małżeńskiego duetu pojawia się dwóch braci. Modest jest lekarzem medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość, a może i miłość? Jego starszy brat, Gerard to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Który z nich skrywa tajemnicę? A gdyby pewnego dnia Twoja ciotka umarła i zapisała Ci w spadku siedemdziesiąt milionów dolarów? Mecenas Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Od tej chwili gra idzie o najwyższą stawkę. Albert przypadkowo odbiera telefon od mecenasa i wymyśla plan akcji , żeby jako Greta przejąć spadek. Nie spodziewa się, że mecenas już dokładnie wszystko zaplanował aby wyłudzić majątek. Kto ostatecznie wpadnie w czyją pułapkę i kto okaże się mistrzem blefu? Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje?

Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać, kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia? Doskonała komedia o mieszaniu ról damsko-męskich, o konieczności łączenia sił i o znajdywaniu radości w małych rzeczach. Niezrównany popis aktorski. Bezkonkurencyjna wartka fabuła osadzona w naszej rzeczywistości. Czy kobieta idealna istnieje? Świetna komedia, ale chyba zbyt optymistyczna.

Skip to content