Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Spektakl komediowy: Lista męskich życzeń

Agencja Impulsive Art zaprasza na znakomitą komedię w reżyserii Artura Barcisia. Spektakl będzie można obejrzeć 6 czerwca 2020 roku, o godzinie 16:00, w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo – Sportowego w Dobczycach. Bilety w cenie 65 zł do nabycia online na stronie https://www.kupbilecik.pl/…/Lista+m%C4%99skich+%C5%BCycze%…/ oraz w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach (ul. Szkolna 43, pokój 143, tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757– na chwilę obecną dostępne miejsca w rządach VI-IX).

Obsada: Waldemar Obłoza, Kacper Kuszewski, Aneta Zając

Czy marzyliście kiedykolwiek o partnerze idealnym? Chcielibyście móc na bieżąco zmieniać jego cechy, dopasowując go do swoich oczekiwań? Czy ucieszylibyście się, gdyby ta wyśniona druga połówka sama Was odnalazła? Jeżeli odpowiedzieliście „tak!” na którekolwiek z powyższych pytań, to zapraszamy na „Listę męskich życzeń”. Przezabawną komedię, w której nic nie wydaje się być oczywistym, zaś wszystko jest absolutnie upragnionym!

Bill, rozwiedziony nudny statystyk, otrzymuje od swojego przyjaciela nieoczekiwany prezent urodzinowy, który wprowadzi wiele zamieszania do życia przyjaciół.
Żaden z nich jednakowoż nie śmiał nawet przypuszczać, jak ta bajka się rozwinie.
A takiego zakończenia nikt by się nie spodziewał!

Po więcej informacji zapraszamy na:
www.listameskichzyczen.pl
www.facebook.com/listameskichzyczen
Instagram (@lista_meskich_zyczen)

Lista męskich życzeń plakat

Skip to content