Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Razem dla Marysi – Spektakl Charytatywny „Pinokio” (impreza odwołana)

W związku z decyzją Rządowego Zespołu Kryzysowego, wszystkie obiekty kultury w Polsce zostały zamknięte dla odwiedzających od dnia 12 marca DO ODWOŁANIA! Z przykrością informujemy, że zaplanowany spektakl charytatywny „PINOKIO” zostaje odwołany.

TEKST PRZED AKTUALIZACJĄ:

Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na spektakl „Pinokio, który odbędzie się 4 kwietnia 2020 roku, o godzinie 16:00, w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach.

Bilety-cegiełki, w cenie 20 zł do nabycia w biurze MGOKiS, tel 533 990 660 lub 12 27 16 757 oraz  bezpośrednio przed spektaklem. Całkowity dochód z przedstawienia zostanie przeznaczony na leczenie Marysi Miąsko – małej mieszkanki Kwapinki, która zmaga się z najcięższą postacią rdzeniowego zaniku mięśni.

Na scenie RCOS-u będzie można obejrzeć adaptację książki C. Collodi „Pinokio” – o powieść o lekkomyślnym pajacyku, wystruganym z drewna, który po przeżyciu wielu niezwykłych, często dramatycznych przygód zamienia się w mądrego i gotowego do poświęceń chłopca . Baśniowa opowieść, przepełniona muzyką, piosenkami, humorem i dowcipem zachwyci młodych widzów. Drewniany pajacyk, poddany próbie lojalności i uczciwości w walce o to, by stać się prawdziwym chłopcem pokaże, że miłość i dobroć czynią cuda.

Kupując cegiełkę, pomożecie Marysi wyzdrowieć

 

Skip to content