Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Razem dla Marysi – Spektakl Charytatywny „Pinokio” (impreza odwołana)

W związku z decyzją Rządowego Zespołu Kryzysowego, wszystkie obiekty kultury w Polsce zostały zamknięte dla odwiedzających od dnia 12 marca DO ODWOŁANIA! Z przykrością informujemy, że zaplanowany spektakl charytatywny „PINOKIO” zostaje odwołany.

TEKST PRZED AKTUALIZACJĄ:

Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na spektakl „Pinokio, który odbędzie się 4 kwietnia 2020 roku, o godzinie 16:00, w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach.

Bilety-cegiełki, w cenie 20 zł do nabycia w biurze MGOKiS, tel 533 990 660 lub 12 27 16 757 oraz  bezpośrednio przed spektaklem. Całkowity dochód z przedstawienia zostanie przeznaczony na leczenie Marysi Miąsko – małej mieszkanki Kwapinki, która zmaga się z najcięższą postacią rdzeniowego zaniku mięśni.

Na scenie RCOS-u będzie można obejrzeć adaptację książki C. Collodi „Pinokio” – o powieść o lekkomyślnym pajacyku, wystruganym z drewna, który po przeżyciu wielu niezwykłych, często dramatycznych przygód zamienia się w mądrego i gotowego do poświęceń chłopca . Baśniowa opowieść, przepełniona muzyką, piosenkami, humorem i dowcipem zachwyci młodych widzów. Drewniany pajacyk, poddany próbie lojalności i uczciwości w walce o to, by stać się prawdziwym chłopcem pokaże, że miłość i dobroć czynią cuda.

Kupując cegiełkę, pomożecie Marysi wyzdrowieć

 

Skip to content