Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Maanam Projekt – koncert ku pamięci Kory i Marka

Serdecznie zapraszamy na koncert poświęcony pamięci wybitnej wokalistki rockowej – Kory Jackowskiej i znakomitego muzyka, kompozytora i gitarzysty – Marka Jackowskiego. Koncert odbędzie się 08 marca 2020 roku, o godzinie 18:00 w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach (ul. Szkolna 43). Bilety w cenie 20 złotych do nabycia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Dobczycach (od 17 lutego), tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757 oraz w dniu koncertu (od godziny 17:30).
„Maanam Projekt” to kolejna inicjatywa dobczyckich muzyków, Piotra Skóry i Macieja Słonki, którzy wraz z zaproszonymi wokalistami i muzykami, co roku przypominają sylwetki zmarłych polskich artystów. Kora Jackowska i Marek Jackowski bez wątpienia zmienili polską scenę rockową i nadali jej nowy kształt. Podczas koncertu przypomnimy największe przeboje zmarłych artystów oraz Zespołu „Maanam”.
Na scenie wystąpią:
– Żaneta Łabudzka – wokal
– Katarzyna Nowak – wokal
– Edyta Kowalska- Kulanica – wokal
– Piotrek Skóra – gitara, wokal
– Andrzej Pudlik – gitara
– Jarek Guzik – bas
– Maciek Słonka – perkusja
Serdecznie zapraszamy!!!

 

Skip to content