Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Zmiana formuły VII Powiatowego Konkursu Plastycznego „Folklor w duszy gra”

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza dzieci, młodzież oraz uczestników warsztatów terapii zajęciowej z powiatu myślenickiego

do udziału w VII Powiatowym Konkursie Plastycznym: „FOLKLOR W DUSZY GRA” – Bukiety kwiatów inspirowane wzorami ludowymi.

Jakiś czas temu zaprosiliśmy dzieci, młodzież oraz uczestników warsztatów Terapii Zajęciowej z powiatu myślenickiego do udziału w VII edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego „Folklor w duszy gra”. Bukiety kwiatów inspirowane wzorami ludowymi. W związku z epidemią koronawirusa, postanowiliśmy przenieść konkurs do sieci.

Zdjęcia lub skany prac oraz wypełnionych kart zgłoszeń należy przesłać na adres mailowy: biuro@mgokis.dobczyce.pl do 15 maja 2020. Wszystkie nadesłane prace zostaną opublikowane przez MGOKiS w osobnym albumie, na profilu facebookowym. Przewidujemy przyznanie nagród publiczności, za największa liczbę lajków oraz nagród jury. Zasady i czas trwania głosowania zostaną podane przy opublikowanym albumie.

Celem konkursu jest wzbudzanie zainteresowania polskim folklorem, wzorami, motywami oraz strojami ludowymi poprzez ukazanie ich piękna za pośrednictwem sztuk plastycznych, ukazanie piękna i bogactwa stylizowanych bukietów kwiatów, rozwijanie kreatywności, ekspresji oraz wrażliwości artystycznej dzieci, młodzieży i uczestników warsztatów terapii zajęciowej, prezentacja artystycznej twórczości dzieci, młodzieży oraz uczestników WTZ.

Zachęcamy do licznego udziału w konkursie

 

***

Skip to content