Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

MGOKiS w czasie epidemii

Epidemia koronawirusa i wprowadzone wraz z nią rządowe obostrzenia zmusiły instytucje kultury do zaprzestania dotychczasowej działalności.

RCOS jest zamknięty dla odwiedzających od 12 marca, aż do odwołania, ale my cały czas pracujemy. Tęsknimy za kalendarzem pękającym w szwach, za budynkiem tętniącym życiem, i za Wami – uczestnikami naszych wydarzeń i zajęć. Ostatnie tygodnie poświęciliśmy na prace porządkowe, konserwatorskie w budynku RCOS, na placu zabaw i na orliku. Staraliśmy się także wyszukiwać i udostępniać dla Was najciekawsze koncerty, konkursy, spektakle, opery online i tutoriale. Dopóki obostrzenia nie zostaną zniesione, w dalszym ciągu będziemy pracować w systemie wewnętrznym.

W wielkim skrócie przedstawimy Wam co się u nas dzieje:
W Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym im. Burmistrza Marcina Pawlaka w Dobczycach cały czas prowadzone są prace porządkowe i konserwatorskie. Pracownicy MGOKiS Dobczyce odświeżają i malują poszczególne pomieszczenia, sale i korytarze. Cały obiekt poddawany jest gruntownym porządkom i codziennej dezynfekcji. Hala sportowa, trybuny i szatnie przeszły dokładne sprzątanie i czekają na wznowienie zajęć, imprez i rozgrywek sportowych. Sprzyjająca pogoda pozwoliła na umycie wszystkich okien i przeszkleń w budynku. Pracownicy działu technicznego usprawnili monitoring wizyjny poprzez naprawę i aktualizację systemu. W sali konferencyjnej trwają prace przy montażu prostego systemu wystawienniczego, który pozwoli na wyeksponowanie galerii zdjęć lub obrazów. W całym obiekcie wyszukano i naprawiono usterki sprzętu i urządzeń.

Plac zabaw zlokalizowany przy ul. Szkolnej zyskał nowy blask. Odnowione zostały zestawy sprawnościowe, zjeżdżalnie, huśtawki, drabinki, domki, ławki, piaskownica. W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników placu, trwa całkowita wymiana elementów drewnianych, które uległy zużyciu.

Na placu zabaw oraz przy parkingu posadzono kilkanaście nowych drzewek, które nie tylko przyozdobią teren, ale i z czasem staną się źródłem cienia.

Nasi pracownicy skosili i uprzątnęli cały teren zielony wokół RCOS-u oraz na terenie orlika.

Udało nam się uporządkować dokumenty, domknąć rozpoczęte sprawy, zaktualizować regulaminy, nadrobić zaległości biurowe związane z bardzo intensywnym życiem kulturalnym i sportowym sprzed epidemii. Staramy się nie odwoływać zaplanowanych wcześniej wydarzeń, tylko przenosić je na późniejsze terminy. Od marca wyszukaliśmy dla Was ponad 150 różnych propozycji koncertów, spektakli, wystaw, konkursów, ofert muzeów w wersji online oraz propozycji zagospodarowania czasu wolnego dla dzieci. Posty były zamieszczane na naszym profilu facebookowym i będą zamieszczane aż do momentu otwarcia instytucji kultury dla odwiedzających. Zależy nam na tym, żebyście mogli cały czas być blisko kultury. Staramy się, aby posty obejmowały różnorodną tematykę i aby każdy znalazł w nich coś dla siebie.
Przypominamy, że do 15 maja czekamy na prace plastyczne do konkursu „Folklor w duszy gra”.

Mamy nadzieję, że już wkrótce się z Wami spotkamy!

Fotogaleria ====> Przejdź

MGOKiS

 

 

Skip to content