Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Orlik przy ulicy Parkowej otwarty od 5 maja 2020 roku

W związku z luzowaniem przez rząd obostrzeń związanych z epidemią Covid 19, od 5 maja 2020 roku otwarty zostanie Orlik przy ul. Parkowej. W poniedziałek, 4 maja MGOKiS udostępni możliwość rezerwacji terminów. Tymczasowe godziny otwarcia obiektu: od poniedziałku do piątku, od godziny 15:00 do 21:00. Godziny otwarcia orlika mogą ulec zmianie. Po okresie przejściowym, będziemy na bieżąco reagować na zapotrzebowanie.

Obowiązują nowe zasady korzystania z boiska i kortu tenisowego:

Rezerwacji terminu można dokonać wyłącznie drogą telefoniczną, pod nr 533 990 660, od poniedziałku do piątku, od godziny 08:00 do 14:30. Przy rezerwacji należy podać imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej, telefon kontaktowy oraz liczebność grupy. Dzieci i młodzież mogą korzystać z infrastruktury wyłącznie pod obecnością pełnoletniego opiekuna, który wchodzi w skład grupy.

W przypadku korzystania z infrastruktury o charakterze otwartym ustalone zostały następujące limity użytkowników:
boisko orlik: 6 osób
kort tenisowy: 4 osoby dorosłe (lub 4 dzieci i 1 trener)
Bardzo prosimy o dostosowanie się do obowiązujących limitów.

Wszystkich użytkowników infrastruktury sportowej obowiązują następujące zasady bezpieczeństwa:
• zachowanie dystansu społecznego,
• obowiązek zasłaniania twarzy (w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy, na. boisku nie ma obowiązku zakrywania twarzy),
• ograniczona liczba uczestników przebywających na obiekcie
• weryfikacja uczestników (zgłoszenie do zarządcy osób wchodzących na obiekt),
• brak możliwości korzystania z szatni, magazynu sportowego i węzła sanitarnego (z wyjątkiem WC),
• dezynfekcja urządzeń po każdym użyciu i każdej grupie,
• obowiązkowa dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt,
• korzystanie z osobistego sprzętu treningowego

Szczegółowe wytyczne dotyczące korzystania z kortów tenisowych przygotował Polski Związek Tenisowy. Będą one wywieszone na obiekcie.

Prosimy o bezwzględne dostosowanie się do nowych zasad korzystania z boiska orlik i kortu.
Wprowadzone obostrzenia wynikają z zaleceń Ministerstwa Sportu, mają charakter odgórny i dotyczą wszystkich tego typu obiektów w kraju. Niedostosowanie się do obowiązujących zasad może skutkować wysokimi karami. Użytkowników boiska i kortu prosimy o wyrozumiałość. Liczymy na odpowiedzialność i troskę o wspólne dobro.

Skip to content