Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Informacja dotycząca częściowego otwarcia RCOS

W związku z decyzją Rządowego Zespołu Kryzysowego wszystkie obiekty kultury w Polsce zostały zamknięte od dnia 12 marca 2020 roku aż do odwołania.  18 maja rozpoczął się III etap znoszenia obostrzeń związanych z Covid-19, a co za tym idzie,RCOS jest częściowo udostępniony dla użytkowników.

Dotyczy to wyłącznie:
👉 osób wynajmujących halę sportową,
Hala sportowa udostępniana będzie od poniedziałku do piątku, zgodnie z zapotrzebowaniem, wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej;
informacje dotyczące zasad korzystania z hali znaleźć można na stronie internetowej www.mgokis.dobczyce.pl, na fanpage’u na Facebooku oraz na tablicach ogłoszeń MGOKiS Dobczyce
(bilard i tenis w dalszym nie będą udostępniane)
👉 czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dobczycach
Godziny otwarcia biblioteki oraz zasady korzystania z biblioteki dostępne na stronie https://biblioteka.dobczyce.pl, na fanpage’u na Facebooku oraz na tablicach ogłoszeń
ℹ️wejście do Biblioteki wyłącznie od strony Szkoły Podstawowej nr 2

Biuro MGOKiS w dalszym ciągu pracuje w systemie wewnętrznym.
Wszystkie sprawy prosimy załatwiać:
👉 telefonicznie: tel. 533 990 660,
👉 mailowo: biuro@mgokis.dobczyce.pl,
👉 przez fanpage na Facebooku.

Aż do odwołania nie będą odbywać się żadne zajęcia organizowane przez MGOKIS oraz wydarzenia kulturalne.

Będziemy Państwa informować na bieżąco o sytuacji i odgórnych zaleceniach.

Skip to content