Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

FOLKLOR W DUSZY GRA – głosowanie internetowe

W galerii na naszym facebooku zostały zamieszczone wszystkie prace konkursowe VII Powiatowego Konkurs Plastycznego: „FOLKLOR W DUSZY GRA” – Bukiety kwiatów inspirowane wzorami ludowymi. W związku z epidemią koronawirusa, tegoroczna edycja konkursu została przekształcona w formułę online. 

Uruchamiamy głosowanie internetowe. Od 19 maja 2020r. od godz. 10:00 do 26 maja 2020r. do godz. 9:00 możecie oddać swoje głosy na prace, które najbardziej Wam się podobają. Jedna osoba może oddać swój głos (like 👍) na dowolna liczbę prac. Pamiętajcie, że liczą się tylko polubienia pod zdjęciami w oficjalnym albumie zamieszczonym na funpage’u MGOKiS Dobczyce. W głosowaniu internetowym zostaną nagrodzone 3 prace (bez podziału na kategorie wiekowe) z największą ilością głosów (lików). Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Link do głosowania – album prac konkursowych  na funpage’u MGOKiS Dobczyce:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2638172003118712&type=3&__tn__=-UC-R

Wszystkie prace zostaną również ocenione przez profesjonalne jury, które przyzna miejsca lub wyróżnienia w każdej z 4 kategorii wiekowych.

W albumie zostało zamieszczonych 55 prac nadesłanych przez uczestników konkursu lub ich opiekunów. Tematem tegorocznej edycji konkursu był bukiet kwiatów inspirowany kwiatami i wzorami zaczerpniętymi ze sztuki ludowej oraz polskich strojów ludowych. Uczestnicy konkursu stworzyli piękne prace plastyczne inspirowane kwiatami i wzorami pojawiającymi się na strojach ludowych z różnych regionów Polski.

Organizator nie odpowiada za jakość nadesłanych zdjęć prac. Wszystkie zostały zamieszczone w oryginalnych formatach nadesłanych na skrzynkę mailową MGOKiS Dobczyce.

 

Skip to content