Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Wyniki VII Powiatowego Konkursu „Folklor w duszy gra”

W związku z epidemią koronawirusa, w tym roku, VII Powiatowy Konkurs Plastyczny „FOLKLOR W DUSZY GRA” zmienił swoją tradycyjną formę.Przesłane zdjęcia i skany 55 prac, wykonanych przez dzieci i młodzież z powiatu myślenickiego, zostały poddane ocenie internautów oraz specjalnie powołanej komisji. Przyznano dwa rodzaje nagród – nagrody internautów oraz nagrody jury.

Na profilu facebookowym MGOKiS Dobczyce, za zgodą wszystkich uczestników tegorocznej edycji konkursu, w specjalnym albumie zostały zamieszczone wszystkie prace konkursowe. Głosowanie internetowe trwało od 19 maja 2020r. od godz. 10:00 do 26 maja 2020r. do godz. 9:00. Internauci oddawali swoje głosy w formie „like’ów” na prace, które najbardziej im się podobały. W głosowaniu internetowym zostało wyłonionych 3 zwycięzców z największą liczbą polubień prac konkursowych, bez podziału na kategorie wiekowe.

🏆 Wyniki głosowania internetowego:

1 miejsce – Lena Gaweł (liczba głosów 855)
2 miejsce – Mikołaj Para (liczba głosów 662)
3 miejsce – Mariola Kasprzycka (liczba głosów 277)

26 maja 2020r. wszystkie prace zostały ocenione przez profesjonalne jury w składzie:

Ewa Tkaczyk – plastyk, bibliotekarz
Iwona Płoskonka – artysta, malarz, ceramik
Paulina Steliga – Gryglaszewska – artysta, malarz

Komisja konkursowa dokonała przeglądu i oceny 55 zdjęć prac plastycznych, wykonanych przez dzieci i młodzież z powiatu myślenickiego. Komisja, podczas oceniania prac, zwróciła uwagę na zrozumienie tematu, samodzielność wykonania, estetykę, kreatywność, ekspresję i wrażliwość plastyczną, ukazanie bogactwa wzorów ludowych charakterystycznych dla folkloru polskiego.

Komisja postanowiła przyznać następujące nagrody:

🏆 W kategorii: Przedszkola

1 miejsce: Maja Maniecka, Sułkowicki Ośrodek Kultury
2 miejsce: Dorota Klimek, Przedszkole Samorządowe nr 1 w Dobczycach
3 miejsce: Kalina Labranche, Przedszkole Samorządowe nr 1 w Dobczycach

🏆 W kategorii: Klasy 1-3 (szkoła podstawowa)

1 miejsce: Julia Czarniak, Zespół Placówek Oświatowych w Drogini
2 miejsce: Maria Sternal, Szkoła Podstawowa w Stadnikach
3 miejsce: Aleksandra Kęcka, Zespół Placówek Oświatowych w Drogini

🏆 W kategorii: Klasy 4-6 (szkoła podstawowa)

1 miejsce: Julia Mądrala, Sułkowicki Ośrodek Kultury
2 miejsce: Julia Skóra, Szkoła Podstawowa nr 2 w Dobczycach
3 miejsce: Wiktoria Głąb, praca indywidualna
3 miejsce: Wiktoria Kaletka, Szkoła Podstawowa nr 2 w Dobczycach
Nagroda specjalna MGOKiS Dobczyce: Julia Sadkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 2 w Dobczycach

🏆 W kategorii: Klasy 7-8 i młodzież (szkoła podstawowa klasy 7-8 oraz szkoła ponadpodstawowa)

1 miejsce: Kamil Głąb, praca indywidualna
1 miejsce: Alicja Kluzik, Zespół Placówek Oświatowych w Borzęcie
2 miejsce: Mariola Kasprzycka, Szkoła Podstawowa w Brzączowicach
3 miejsce: Izabela Bochenek, Sułkowicki Ośrodek Kultury

🏆 W kategorii: Warsztaty Terapii Zajęciowej

Nie przyznano miejsc z powodu braku prac konkursowych.

Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy. Bardzo cieszy nas to, że mimo zagrożenia epidemicznego, do konkursu wpłynęło tyle pięknych prac. Laureaci miejsc 1-3 otrzymają nagrody i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Myślenicach oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach. Ze wszystkimi laureatami i/lub ośrodkami delegującymi skontaktujemy się osobiście calem ustalenia sposobu odbioru lub adresu do wysyłki nagród.

Skip to content