Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Powrót na zajęcia – ważne informacje i dokumenty

Drodzy Państwo,
Do dziś (08.06.2020 roku) można zgłosić chęć odrobienia marcowych zajęć. Zajęcia zaplanowane są na okres od 15 do 30 czerwca, pod warunkiem zebrania się grup. O tym czy i które zajęcia uda się zorganizować, poinformujemy zgłoszone osoby za pośrednictwem wiadomości sms. Proszę pamiętać, że terminy, godziny i składy grup mogą ulec zmianie.
Przed powrotem na zajęcia, każdy zapisany uczestnik/opiekun prawny niepełnoletniego uczestnika zajęć zobowiązany jest do zapoznania się z zasadami uczestnictwa w zajęciach w czasie obowiązywania stanu epidemii COVID-19 oraz do wypełnienia i złożenia w biurze MGOKiS, najpóźniej w dniu pierwszych zajęć stosownego oświadczenia:

Zasady uczestnictwa w zajęciach MGOKiS Dobczyce w czasie obowiązywania stanu epidemii COVID-19

Oświadczenie uczestnika zajęć – Covid-19 + Klauzula Rodo

Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i zdrowie naszych uczestników, dlatego prosimy o bezwzględne stosowanie się do nowych zasad uczestnictwa w zajęciach oraz do wszystkich wytycznych sanitarnych.
Proszę mieć na uwadze to, że mimo stosowania przez Organizatora zajęć wszelkich wytycznych i zabezpieczeń zgodnych z zaleceniami GIS, wirus SARS CoV-2 jest nadal realnym zagrożeniem, a ryzyko zakażenia nim nie jest całkowicie wyeliminowane.

Skip to content