Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Od 1 lipca udostępniamy stoły do gry w tenisa

Zapraszamy do nieodpłatnego korzystania ze stołów do gry w tenisa stołowego. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Zasadami korzystania ze stołów w czasie obowiązywania stanu pandemii Covid-19.
Informacji na temat udostępniania stołów udzielają pracownicy MGOKiS Dobczyce pod nr tel. 533 990 660.
Zapraszamy!!

ZASADY KORZYSTANIA ZE STOŁÓW TENISOWYCH W CZASIE OBOWIĄZYWANIA  STANU EPIDEMII COVID – 19

1. Od 1 lipca wznowiona zostaje możliwość korzystania ze stołów tenisowych.

2. Wszystkich korzystających ze stołów tenisowych obowiązuje dezynfekcja rąk przed wejściem do budynku.
3. Wszyscy korzystający ze stołów muszą stosować się do wytycznych, zasad i instrukcji obowiązujących w czasie trwania stanu epidemii Covid-19.

4. W ciągach komunikacyjnych RCOS obowiązują maseczki lub przyłbice. Osłony ust i nosa można zdjąć dopiero w momencie rozpoczęcia gry.

5. Rezerwacji stołu można dokonać osobiście w dniu planowanej gry. MGOKiS nie prowadzi zapisów z wyprzedzeniem.

6. Stoły nie będą udostępniane w weekendy oraz w trakcie trwania imprez.

7. Osoby korzystające ze stołów zobowiązane są do podania w biurze MGOKiS imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz złożenia oświadczenia, że są osobami zdrowymi, nie mają żadnych objawów chorobowych, nie przebywają na kwarantannie, nie są objęte nadzorem epidemiologicznym, nie wróciły z zagranicy oraz nie miały kontaktu z osobami przebywającymi na kwarantannie lub objętymi nadzorem epidemiologicznym.

8. W wyznaczonej strefie udostępnione dla korzystających są 2 stoły tenisowe. Aż do odwołania nie ma możliwości zwiększenia liczby stołów.

9. Korzystający ze stołów muszą posiadać własny sprzęt do gry (rakietki, piłeczki). Nie ma możliwości wypożyczenia sprzętu w MGOKiS.

10. W wyznaczonej strefie gry mogą przebywać wyłącznie osoby grające (maksymalnie 8 osób – po 4 osoby na stół).

11. Zabrania się przebywania w wyznaczonej strefie osobom towarzyszącym.

12. Zabrania się przebywania w wyznaczonej strefie osobom czekającym na swoją kolej.

13. Stół można wynająć na 1 h., z możliwością przedłużenia do 2 h. Pod warunkiem, że nie będzie innych osób zainteresowanych grą.

14. Przedłużenie i/lub zakończenie gry należy zgłosić pracownikowi MGOKiS.

15.Po zakończeniu gry przez grupę, następuje 15 minutowa przerwa, przeznaczona na dezynfekcję.

Skip to content