Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Bajkowe lato

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na letnie emisje bajek. W drugiej połowie lipca wyświetlimy 2 tytuły: „Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru” i „Manu. Bądź sobą”.

Od Was zależy, czy sierpień również upłynie pod znakiem bajek:) Jeżeli frekwencja na seansach wzrośnie, w następnych tygodniach lata zaproponujemy kolejne tytuły

Seanse emitowane będą zawsze o godzinie 14:00. Bilety w cenie 5 zł / os. sprzedawane będą od godziny 13:00., aż do momentu zapełnienia połowy miejsc na sali. Bardzo prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do wszystkich odgórnych wytycznych i zaleceń związanych z obowiązywaniem stanu epidemii choroby zakaźnej Covid-19.

 

POKAZY FILMOWE A COVID:
Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, widzom udostępniona zostanie tylko połowa miejsc siedzących, to jest 220. Rzędy zajmowane będą naprzemiennie, z zachowaniem 1 wolnego miejsca między widzami. Pracownicy MGOKiS Dobczyce będą wskazywać miejsca do zajęcia. Każdy uczestnik wydarzenia (opiekun prawny niepełnoletniego uczestnika) zobowiązany jest do wypełnienia i podpisania „Oświadczenia uczestnika wydarzeń organizowanych przez MGOKiS Dobczyce w czasie obowiązywania stanu epidemii”.

Oświadczenie uczestnika wydarzeń Klauzula Rodo wydarzenia

Oświadczenia, zbierane jest na wypadek stwierdzenia u któregoś z widzów zakażenia SARS-CoV-2. Dane zbierane są w celu poinformowania o ewentualnym kontakcie z osobą zarażoną. Przed seansem, ze względów bezpieczeństwa, każdemu widzowi mierzona będzie temperatura (termometr bezdotykowy).

ZASADY UCZESTNICTWA W POKAZACH FILMOWYCH W CZASIE OBOWIĄZYWANIA STANU EPIDEMII CHOROBY ZAKAŹNEJ COVID-19:
👉 obowiązkowa dezynfekcja rąk przed wejściem do budynku,
👉 obowiązek zakrywania ust i nosa zarówno na korytarzach, jak i na sali widowiskowej w trakcie trwania filmu (maseczka lub przyłbica),
👉 zachowanie na korytarzach dystansu społecznego min. 2 metry od innych osób,
👉 zajmowanie rzędów naprzemiennie z zachowaniem 1 wolnego miejsca między widzami (max 220 osób)
👉 całkowity zakaz spożywania pokarmów i napojów zarówno na korytarzach, jak i na sali widowiskowej,
👉 poddanie się pomiarowi temperatury przed rozpoczęciem wydarzenia,
👉 dostosowanie się do zaleceń, próśb i sugestii pracowników obsługujących seanse.

ZASTOSOWANE ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA
👉 stała współpraca z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Myślenicach,
👉 wyposażenie pracowników obsługujących seanse w indywidualne środki ochrony osobistej (przyłbice lub maseczki),
👉 zamieszczenie nalepek dotyczących zasad bezpieczeństwa oraz instrukcji dotyczących m.in. prawidłowego mycia rąk, zdejmowania maseczek i innych) na tablicach ogłoszeń, na drzwiach oraz w sanitariatach,
👉 udostępnienie płynów do dezynfekcji rąk przed wejściem do budynku oraz środków myjących i/lub płynów dezynfekujących na terenie obiektu, w sanitariatach,
👉 udostępnienie koszy na zużyte środki ochrony osobistej,
👉 wyznaczenie izolatorium,
👉 pomiar temperatury uczestników,
👉 zbieranie oświadczeń o stanie zdrowia,
👉 udostępnienie płatności bezgotówkowych,
👉 udostępnienie połowy miejsc, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii
👉 udostępnienie wszystkich wyjść z sali widowiskowej, w celu zapewnienia, dystansu między widzami podczas opuszczania sali,
👉 regularne mycie i dezynfekcja auli, korytarzy oraz sanitariatów,
👉 wietrzenie i wentylowanie obiektów zamkniętych przed, w trakcie i po każdym dniu, z wyłączeniem systemów pracujących na zamkniętym obiegu powietrza i niewyposażonych w filtry HEPA (w zakresie postępowań z systemami wentylacyjno-klimatyzacyjnymi – postępowanie zgodnie z Wytycznymi NIZP-PZH),

 

***

Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru”

Doskonały humor, wspaniali bohaterowie, szczypta magii i rewelacyjna zabawa od pierwszej do ostatniej minuty. Oto ekranizacja kultowego komiksu, który zadowoli gusta wszystkich widzów. W polskiej wersji językowej wystąpili: Wojciech Mecwaldowski i Wiktor Zborowski oraz – w roli złego druida – Kuba Wojewódzki.

Druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej musi jednak znaleźć godnego następcę. W towarzystwie Asteriksa i Obeliksa wyrusza więc w świat, w poszukiwaniu młodego utalentowanego czarodzieja, któremu mógłby powierzyć tajemnicę magicznego wywaru. Tak rozpoczyna się wielka, zaczarowana podróż – prawdziwy kocioł śmiechu i zaskakujących zdarzeń!

Termin 21.07.2020, godz. 14:00

Czas trwania: 85 min.

Przedział wiekowy: 5+

Miejsce: MGOKiS Dobczyce, aula RCOS-u, ul. Szkolna 43

Bilety w cenie 5 zł do nabycia w dniu emisji (od godz. 13:00)

Liczba miejsc ograniczona.

Obowiązkowe oświadczenia o stanie zdrowia.

 

Manu. Bądź sobą”

Świetny dubbing, masa humoru i rozrywka najwyższych lotów – jednym słowem „Manu. Bądź sobą!” – animowana komedia familijna o sympatycznym ptaszku, który udowadnia, że w byciu sobą jest moc a różnienie się od innych bywa bardziej przydatne niż wszystkim się może wydawać.

Manu (Adam Zdrójkowski) dorasta w kochającej rodzinie, wierząc, że jest mewą. Jednak pierwsze lekcje latania pokazują, że należy do innego gatunku skrzydlatych. Odrzucony, opuszcza rodzinne gniazdo. Na swojej drodze spotyka ptasie rodzeństwo jerzyków, które szybko przyjmuje go do swojej paczki. Przyjaciołom towarzyszy pewien przerośnięty, niepotrafiący latać, ale za to bardzo sympatyczny indyk Percival (Czesław Mozil). Wkrótce wraz z mewami, wszystkie gatunki będą musiały połączyć siły, aby stawić czoła gangowi gryzoni i nieznanym dotąd niebezpieczeństwom.

Termin 28.07.2020

Godz. 14:00

Czas trwania: 85 min.

Miejsce: MGOKiS Dobczyce, aula RCOS-u, ul. Szkolna 43

Bilety w cenie 5 zł do nabycia w dniu emisji (od godz. 13:00)

Liczba miejsc ograniczona.

Obowiązkowe oświadczenia o stanie zdrowia.

Skip to content