Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Bajkowe lato – propozycje filmowe na sierpień

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na letnie emisje bajek. W pierwszej połowie sierpnia wyświetlimy 2 tytuły: „Agent Kot” i „Wilk w owczej skórze 2”.

Seanse emitowane będą zawsze o godzinie 14:00. Bilety w cenie 5 zł / os. sprzedawane będą od godziny 13:00., aż do momentu zapełnienia połowy miejsc na sali. Bardzo prosimy o wyrozumiałość i dostosowanie się do wszystkich odgórnych wytycznych i zaleceń związanych z obowiązywaniem stanu epidemii choroby zakaźnej Covid-19.

POKAZY FILMOWE A COVID:
Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, widzom udostępniona zostanie tylko połowa miejsc siedzących, to jest 220. Każdy uczestnik wydarzenia (opiekun prawny niepełnoletniego uczestnika) zobowiązany jest do wypełnienia i podpisania „Oświadczenia uczestnika wydarzeń organizowanych przez MGOKiS Dobczyce w czasie obowiązywania stanu epidemii:

Oświadczenie uczestnika wydarzeń Klauzula Rodo wydarzenia

Oświadczenia, zbierane jest na wypadek stwierdzenia u któregoś z widzów zakażenia SARS-CoV-2. Dane zbierane są w celu poinformowania o ewentualnym kontakcie z osobą zarażoną. Przed seansem, ze względów bezpieczeństwa, każdemu widzowi mierzona będzie temperatura (termometr bezdotykowy).

ZASADY UCZESTNICTWA W POKAZACH FILMOWYCH W CZASIE OBOWIĄZYWANIA STANU EPIDEMII CHOROBY ZAKAŹNEJ COVID-19:
👉 obowiązkowa dezynfekcja rąk przed wejściem do budynku,
👉 obowiązek zakrywania ust i nosa zarówno na korytarzach, jak i na sali widowiskowej w trakcie trwania filmu (maseczka lub przyłbica),
👉 zachowanie na korytarzach dystansu społecznego min. 2 metry od innych osób,
👉 całkowity zakaz spożywania pokarmów i napojów zarówno na korytarzach, jak i na sali widowiskowej,
👉 poddanie się pomiarowi temperatury przed rozpoczęciem wydarzenia,
👉 dostosowanie się do zaleceń, próśb i sugestii pracowników obsługujących seanse.

ZASTOSOWANE ŚRODKI BEZPIECZEŃSTWA
👉 stała współpraca z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Myślenicach,
👉 wyposażenie pracowników obsługujących seanse w indywidualne środki ochrony osobistej (przyłbice lub maseczki),
👉 zamieszczenie nalepek dotyczących zasad bezpieczeństwa oraz instrukcji dotyczących m.in. prawidłowego mycia rąk, zdejmowania maseczek i innych) na tablicach ogłoszeń, na drzwiach oraz w sanitariatach,
👉 udostępnienie płynów do dezynfekcji rąk przed wejściem do budynku oraz środków myjących i/lub płynów dezynfekujących na terenie obiektu, w sanitariatach,
👉 udostępnienie koszy na zużyte środki ochrony osobistej,
👉 wyznaczenie izolatorium,
👉 pomiar temperatury uczestników,
👉 zbieranie oświadczeń o stanie zdrowia,
👉 udostępnienie płatności bezgotówkowych,
👉 udostępnienie połowy miejsc, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 roku w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii
👉 udostępnienie wszystkich wyjść z sali widowiskowej, w celu zapewnienia, dystansu między widzami podczas opuszczania sali,
👉 regularne mycie i dezynfekcja auli, korytarzy oraz sanitariatów,
👉 wietrzenie i wentylowanie obiektów zamkniętych przed, w trakcie i po każdym dniu, z wyłączeniem systemów pracujących na zamkniętym obiegu powietrza i niewyposażonych w filtry HEPA (w zakresie postępowań z systemami wentylacyjno-klimatyzacyjnymi – postępowanie zgodnie z Wytycznymi NIZP-PZH),

***

Agent Kot

Pełna gagów i sympatycznych bohaterów komedia (prawie)sensacyjna!

Dołącz do Roxi i przyjaciół w sekretnej misji zwierzaków domowych. Poznaj futrzaki, które prowadzą śledztwo i ścigają przestępców! A może tylko tak im się wydaje…?

Roxi marzy o tym, by zostać agentką i brać udział w sekretnych misjach. Kiedy w okolicy jej domu dochodzi do zuchwałych kradzieży, Roxi postanawia schwytać rabusiów. Szczęśliwie na swojej drodze spotyka brawurowych pomocników. Wkrótce do samozwańczych „detektywów” dołączają: wyszczekany pies Elvis, fajtłapowaty osiołek Eustachy oraz kogut Ferdek – niezrównany specjalista w dziedzinie ucieczek z kurnika.

Termin 04.08.2020, Godz. 14:00

Czas trwania: 84 min.

Miejsce: MGOKiS Dobczyce, aula RCOS-u, ul. Szkolna 43

Bilety w cenie 5 zł do nabycia w dniu emisji (od godz. 13:00)

Liczba miejsc ograniczona.

Obowiązkowe oświadczenia o stanie zdrowia i maseczka.

Wilk w owczej skórze 2″

Magia, dowcip i zakręcona przygoda? O wilku (w owczej skórze) mowa!

Twórcy przebojowej serii „Królowa Śniegu” oraz klasycznej bajki Disneya „Piękna i Bestia” zapraszają na drugą część przygód wilka w owczej skórze, pełną akcji i atrakcji, w świecie pełnym czarów.

Czas na zwariowane zwierzaki, ich tajemnicze mikstury i zaskakujące przemiany, w których bardzo łatwo o zabawną pomyłkę!

Dzięki wielkiej odwadze bohatera o imieniu Szary, wilki i owce zaczęły żyć w zgodzie i wspólnie zamieszkały w małym, ale przyjaznym miasteczku. Kiedy dowie się o tym przywódca innego wilczego stada – zaczną się kłopoty. Mieszkańcy pokojowo nastawionego miasteczka będą musieli działać razem, aby obronić się przed najeźdźcami. Złe wilki mają jednak tajną broń – magiczne mikstury, których nie zawahają się użyć.

Termin 11.08.2020

Godz. 14:00

Czas trwania: 84 min.

Miejsce: MGOKiS Dobczyce, aula RCOS-u, ul. Szkolna 43

Bilety w cenie 5 zł do nabycia w dniu emisji (od godz. 13:00)

Liczba miejsc ograniczona.

Obowiązkowe oświadczenia o stanie zdrowia i maseczka

Wilk w owczej skórze 2 plakat

Skip to content