Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Zapisy na kontynuacje zajęć

Informujemy, że od 3 do 24 sierpnia biuro MGOKiS Dobczyce prowadziło obowiązkowe zapisy dla uczestników, którzy wyrazili chęć kontynuacji udziału w zajęciach stałych prowadzonych przez MGOKiS Dobczyce. Dla osób, które jeszcze nie podjęły decyzji- ostateczny termin zapisów na kontynuacje zajęć zostaje przedłużony tylko i wyłącznie do 28 sierpnia 2020r. 

Warunkiem uczestnictwa w kontynuacji zajęć od nowego roku szkolnego 2020/2021 jest uregulowanie wszystkich zaległych należności wobec MGOKiS Dobczyce.

Zapisy przyjmują pracownicy biura MGOKiS Dobczyce wyłącznie telefonicznie (tel. 533 990 660), od poniedziałku do piątku, od godz. 8:00 do 21:00. Przy zapisie należy podać imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia, datę i godzinę zajęć, na które uczestnik był zapisany w poprzednim roku szkolnym oraz aktualny telefon kontaktowy.

Bardzo prosimy o rozsądne podejście do kwestii zapisów. Liczba miejsc dla nowych uczestników będzie uzależniona od liczby osób wyrażających chęć kontynuacji zajęć.

Zapisy dla nowych uczestników rozpoczną się od 1 września (po opublikowaniu plakatu z ofertą) i będą trwały do 20 września.

Jeśli sytuacja epidemiczna w kraju na to pozwoli- poszczególne zajęcia wystartują od października 2020r. lub w innych terminach, o czym wszyscy zapisani uczestnicy zostaną poinformowani sms-owo.

Skip to content