Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Zapisy na kontynuacje zajęć

Informujemy, że od 3 do 24 sierpnia biuro MGOKiS Dobczyce prowadziło obowiązkowe zapisy dla uczestników, którzy wyrazili chęć kontynuacji udziału w zajęciach stałych prowadzonych przez MGOKiS Dobczyce. Dla osób, które jeszcze nie podjęły decyzji- ostateczny termin zapisów na kontynuacje zajęć zostaje przedłużony tylko i wyłącznie do 28 sierpnia 2020r. 

Warunkiem uczestnictwa w kontynuacji zajęć od nowego roku szkolnego 2020/2021 jest uregulowanie wszystkich zaległych należności wobec MGOKiS Dobczyce.

Zapisy przyjmują pracownicy biura MGOKiS Dobczyce wyłącznie telefonicznie (tel. 533 990 660), od poniedziałku do piątku, od godz. 8:00 do 21:00. Przy zapisie należy podać imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia, datę i godzinę zajęć, na które uczestnik był zapisany w poprzednim roku szkolnym oraz aktualny telefon kontaktowy.

Bardzo prosimy o rozsądne podejście do kwestii zapisów. Liczba miejsc dla nowych uczestników będzie uzależniona od liczby osób wyrażających chęć kontynuacji zajęć.

Zapisy dla nowych uczestników rozpoczną się od 1 września (po opublikowaniu plakatu z ofertą) i będą trwały do 20 września.

Jeśli sytuacja epidemiczna w kraju na to pozwoli- poszczególne zajęcia wystartują od października 2020r. lub w innych terminach, o czym wszyscy zapisani uczestnicy zostaną poinformowani sms-owo.

Skip to content