Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Ruszają zapisy na zajęcia MGOKiS na nowy rok szkolny 2020/2021

MGOKiS Dobczyce ogłasza nabór do sekcji, zespołów i kół zainteresowań. Zapisy rozpoczną się 01 września 2020 roku i będą trwać do 20 września lub do wyczerpania limitu miejsc w grupach (tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757). Przy zapisie należy podać imię i nazwisko uczestnika, rok urodzenia i telefon kontaktowy. Deklaracje oraz regulamin zajęć będą dostępne na stronie internetowej i profilu MGOKiS na Facebooku w drugiej połowie września. Wszystkie zapisane osoby otrzymają pod koniec września lub na początku października za pośrednictwem wiadomości SMS informację o terminie spotkania organizacyjnego i/lub rozpoczęcia zajęć.
Serdecznie zapraszamy!

Kilka słów od MGOKiS do Rodziców:
Szanowni Państwo, zanim zdecydujecie się na zapisanie dziecka na zajęcia – porozmawiajcie z nim, wybierzcie wspólnie takie zajęcia, które są zgodne z jego zainteresowaniami. Nie zapisujcie dziecka na zajęcia tylko dlatego, że: „kolega/koleżanka chodzi”, „termin mi pasuje”, „to jest modne”. Nie zapisujcie też dzieci na „wszystko”. Zależy nam na tym, aby nasze zajęcia rozwijały dzieci, a nie były wypełniaczem czasu.

Jeżeli zdecydujecie się na zapisanie dziecka, podejdźcie do tego poważnie. Rezygnacja w ostatniej chwili lub po kilku miesiącach może spowodować likwidację całej grupy. Potraktujcie październik jako miesiąc próbny i po tym czasie podejmijcie ostateczną decyzję o udziale w zajęciach. Pamiętajcie o systematyczności. Ze względu na Covid, nie będzie możliwości odrabiania zajęć w innych grupach.

Ten rok szkolny będzie dla wszystkich rokiem trudnym, ze względu na obowiązujący w dalszym ciągu stan epidemii choroby zakaźnej Covid-10. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby powrót na zajęcia był bezpieczny.

 

Oferta zajęć:

 • Kółko plastyczne: zajęcia dla dzieci (32 zł/miesiąc) i młodzieży (40 zł/ miesiąc): grupa 4-6 lat (pn. 15:30-17:30), grupa 7-10 lat (śr. 15:30-17:30), grupa 6 – 9 lat (czw. 15:30-17:30), grupa 10+ (czwartki 18:00-20:00), prowadzące: Paulina Steliga-Gryglaszewska, Lucyna Sławińska – Targosz.
 • Zespół Pieśni i Tańca „Dobczyce: zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych
 • Balet: zajęcia dla dziewczynek 4-7 lat, prowadzone w czwartki, w godzinach popołudniowych i wieczornych (3-4 grupy), koszt 40 zł/miesiąc, prowadząca: Katarzyna Stypuła – absolwentka Krakowskiej Akademii Tańca, dyplomowana tancerka z tytułem artysty-tancerza, przyznawanym przez Zespół Artystów Scen Polskich, uczestniczka licznych projektów tanecznych.
 • Zespół Intox Pompon: zajęcia dla dziewczynek w wieku 6-14 lat, prowadzone we wtorki (5 grup), koszt 40 zł/miesiąc, prowadzące: Iwona Stoch i Sylwia Wróbel.
 • Hip hop: zajęcia dla dzieci w wieku 9-12 lat, zajęcia prowadzone w poniedziałki (16:15-17:15), Koszt: 40 zł / miesiąc, prowadząca: Karolina Moskal – tancerka, instruktorka tańca, uczestniczka licznych projektów tanecznych.
 • Taniec jazzowy: zajęcia dla dziewczynek w wieku 10+, koszt: 40 zł / miesiąc, prowadząca: Katarzyna Stypuła.
 • Taniec nowoczesny: zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 5-13 lat, koszt 40 zł / miesiąc, prowadząca: Magdalena Obajtek, absolwentka studiów pedagogicznych oraz studiów z zakresu retoryki funkcyjnej, emisji i rehabilitacji głosu, instruktorka tańca i zajęć umuzykalniających dla dzieci i młodzieży, animatorka czasu wolnego.
 • Zajęcia umuzykalniające: dla dzieci w wieku 4-7 lat, zajęcia prowadzone w piątki, w godzinach popołudniowych, koszt: 50 zł / miesiąc, prowadząca: Magdalena Obajtek, absolwentka studiów pedagogicznych oraz studiów z zakresu retoryki funkcyjnej, emisji i rehabilitacji głosu, instruktorka tańca i zajęć umuzykalniających dla dzieci i młodzieży, animatorka czasu wolnego.
 • Orkiestra Dęta: zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, grających na instrumentach dętych, zajęcia w piątki, środy i poniedziałki (z podziałem na próby orkiestry i zajęcia sekcyjne), prowadzący: kapelmistrz Józef Maniecki.
 • Kapela ZPiT: zajęcia dla dzieci, młodzieży grających na instrumentach wchodzących w instrumentarium kapeli ludowej.
 • Zajęcia wokalne: zajęcia dla dzieci, młodzieży, dorosłych, prowadzone w środy, w godzinach popołudniowych i wieczornych, koszt: 70 zł/ miesiąc zajęcia grupowe, 60 zł lekcja indywidualna (45 minut), Prowadząca Beata Czajka-Rolińska.
 • Gimnastyka korekcyjna: zajęcia dla dzieci od 5 lat i młodzieży, prowadzone w czwartki (3-4 grupy), w godzinach popołudniowych i wieczornych, koszt: 40 zł / miesiąc, prowadząca: Borzena Korzec, zajęcia poprzedzone badaniem fizykalnym postawy
 • Gimnastyka sportowa: zajęcia dla dzieci od 6 lat i młodzieży, prowadzone w czwartki, piątki, w godzinach popołudniowych oraz w soboty, w godzinach porannych i południowych, koszt: 50 zł / miesiąc, prowadzący: Piotr Skóra.
 • Łucznictwo: zajęcia dla dzieci od 7 roku życia, młodzieży i dorosłych, prowadzone w okresie letnim we wtorki i piątki, na błoniach przy RCOS, w okresie zimowym w zmienionych godzinach i terminach w sali TKKF, koszt: 30 zł/miesiąc dzieci i młodzież. 40 zł / miesiąc dorośli, prowadzący: Krzysztof Włosik i Tomasz Pytlak.
Zajawka zapisów do sekcji i kół zaitnteresowań MGOKiS. Więcej informacji w tekście.
Skip to content