Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

XIV Mistrzostwa Małopolski Dzieci i Młodzików w Łucznictwie

MGOKiS Dobczyce oraz Stowarzyszenie Łucznicze Achilles, zapraszają do udziału w XIV Mistrzostwach Małopolski Dzieci i Młodzików w Łucznictwie, które odbędą się 03 października 2020 roku, na błoniach Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego w Dobczycach. Oficjalne rozpoczęcie zawodów przewidywane jest na godzinę 10:00. Strzelania konkursowe rozpoczną się ok. godziny 10:30. Zawody wspiera finansowo Starostwo Powiatowe w Myślenicach.

Plakat XIV Mistrzostw Małopolski Dzieci i Młodzików w Łucznictwie. Motyw graficzny - tarcza łucznicza. Więcej informacji w tekście.

Komunikat organizacyjny oraz formularz zgłoszeń do udziału w zawodach, dostępne są na stronie internetowej www.mgokis.dobczyce.pl. Wypełnione zgłoszenia należy przesłać na adres Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach (ul. Szkolna 43; 32-410 Dobczyce, e-mail: biuro@mgokis.dobczyce.pl) do 28 września 2020 roku (wyłącznie na formularzu zgłoszeń). Oryginały należy dostarczyć w dniu imprezy.

Komunikat organizacyjny 2020 Formularz zgłoszenia Dzieci i Młodzicy

W związku z obowiązującym stanem epidemii choroby zakaźnej Covid-19 i wprowadzeniem czerwonej strefy dla powiatu myślenickiego, zawody zostaną przeprowadzone w reżimie sanitarnym oraz odbędą się bez udziału publiczności.

Baner XV Mistrzostw małopolski Dzieci i Młdozików w Łucznicztwie. Grafika oparta na motywie tarczy łuczniczej.
Skip to content