Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Bezpłatne badania mammograficzne w Dobczycach

 

Centrum Medyczne Maszachaba wraz z partnerami: Centrum Medycznym SKOPIA i Stowarzyszeniem Kobiet z Problemami Onkologicznymi „Amazonka” Krzeszowice realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich: „Kształtowanie świadomości zdrowotnej kobiet w wieku 50 – 69 lat w zakresie profilaktyki raka piersi w latach 2019-2021″ w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat odbędą się 21 października 2020r. od godz. 10:00. Na parkingu przed budynkiem RCOS (ul. Szkolna 43) zostanie podstawiony „mammobus”, w którym będą wykonywane badania. Celem projektu jest zwiększenie poziomu uczestnictwa osób w wieku aktywności zawodowej w programach zdrowotnych. W związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju, organizator zrezygnował ze spotkań edukacyjnych, które miały się odbyć w tym samym dniu od godz. 15:00 w sali konferencyjnej. Podczas badań zostaną zachowane niezbędne standardy reżimu sanitarnego.

Szczegółowe informacje i zapisy na badania pod numerami telefonów: 12 63 30 218 lub 503 777 651. Osoby niepełnosprawne proszone są o wcześniejsze poinformowanie o swoich problemach i ograniczeniach ruchowych, celem dostosowania badania do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Celem projektu jest zwiększenie poziomu uczestnictwa osób w wieku aktywności zawodowej w programach zdrowotnych. Wsparcie projektu kierowane jest do: 

  • kobiet zamieszkałych lub pracujących, lub uczących się w województwie małopolskim,
  • kobiet w wieku 50-69 lat, objętych Krajowym Programem Profilaktyki Raka Piersi,
  • kobiet, które nie wykonywały mammografu w ciągu ostatnich 24 miesięcy.

Wsparcie dotyczy następujących aspektów:

  1. Działania informacyjno – edukacyjne o tematyce prozdrowotnej ( udział w prelekcjach i warsztatach, nauka samobadania piersi z użyciem fantomów. film informacyjno-edukacyjno-instruktażowy, materiały informacyjno-edukacyjne, wyżywienie podczas wsparcia).
  2. Możliwość wykonania bezpłatnego badania mammograficznego.
  3. Zwrot kosztów dojazdu dla realizacji badania mammograficznego z miejsca zamieszkania i z powrotem dla kobiet mieszkających poza miejscem wykonywania badania
  4. Zabezpieczenie opieki nad osobą niesamodzielną, którą zajmuje się kobieta objęta wsparciem w ramach projektu podczas edukacji
  5. Udogodnień dla osób niepełnosprawnych jako uczestniczek projektu (zabezpieczenie transportu specjalistycznego na badanie mammograficzne, zabezpieczenie asystenta dla osoby niepełnosprawnej podczas edukacji).

Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne. Zachęcamy do udziału.

Plakat informujący o bezpłatnych badaniach mammograficznych. Widać na nim 4 kobiety w różnym wieku, w różowych koszulkach. Więcej informacji w tekście.
Skip to content