Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Konkurs szopek odwołany

Z wielką przykrością informujemy, iż jubileuszowy XX Konkurs Szopek Krakowskich i Tradycyjnych zostaje odwołany.

Powyższa decyzja podyktowana jest obecną sytuacją pandemiczną i wprowadzonymi obostrzeniami, które uniemożliwiają przeprowadzenie konkursu, czyli zebranie prac, ocenienie ich oraz przeprowadzenie gali finałowej. Ponadto znaczącym ograniczeniem jest również trudność w możliwości przygotowania prac konkursowych, w szczególności w kategorii prac zbiorowych.

Liczymy na zrozumienie i życzymy dużo zdrowia oraz wytrwałości w tym trudnym dla wszystkich czasie.

Treść zaproszenia do udziału w konkursie:

Parafia Rzymskokatolicka św. Michała Archanioła w Sieprawiu, Duszpasterstwo Dzieci i Młodzieży Dekanatu Mogilany, Gmina Siepraw, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sieprawiu oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Turystyczna Podkowa serdecznie zapraszają dzieci i młodzież z Gminy Dobczyce do udziału w XX Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych. Konkurs adresowany jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i średnich oraz całych rodzin.

Wszystkie szkoły zainteresowane udziałem w konkursie, proszone są o przeprowadzenie eliminacji szkolnych i wytypowanie 3 prac z każdej placówki, które będą reprezentować gminę Dobczyce w etapie dekanalnym. Bardzo prosimy o konsekwentne przestrzeganie ustalonego limitu. Złożenie większej ilości prac będzie możliwe tylko w przypadku rezygnacji którejś z placówek z udziału w konkursie.

Szopki należy dostarczyć do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach do 23 listopada 2020 roku skąd przewiezione zostaną do Sieprawia. Prace należy odebrać z Sieprawia na własną rękę w nieprzekraczalnym terminie do 7 stycznia 2020 roku.

Plakat dotyczy odwołania XX Jubileuszowego Konkursu Szopek Tradycyjnych i Krakowskich. Tonacja plakatu utrzymana jest w kolorach czerwonym, zielonym i złotym. Grafika przedstawia postacie z szopki bożonarodzeniowej. W centralnym miejscu plakatu, na skos, na żółtym tle, duży napis Konkurs szopek odwołany. Więcej informacji w tekście.
Baner z napisem: "Jubileuszowy XX Konkurs Szopek Tradycyjnych i Krakowskich".
Skip to content