Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Zajęcia MGOKiS zawieszone do 29.11.2020

Szanowni Państwo, w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną w kraju, decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, na mocy “Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii” zostało wprowadzone czasowe zamknięcie instytucji kultury od 7 do 29 listopada 2020r.

To oznacza, że w tym czasie nie będziemy mogli organizować wydarzeń kulturalnych z udziałem publiczności, ani zajęć stacjonarnych organizowanych przez MGOKiS Dobczyce. Nie będzie możliwości skorzystania z bilarda oraz tenisa stołowego.

Na ten moment nie ma wytycznych ograniczających działalność hal sportowych, dlatego nasze stałe wynajmy popołudniowe będą odbywać się bez zmian według harmonogramu hali sportowej RCOS do czasu wprowadzenia nowych obostrzeń.

Biuro MGOKiS Dobczyce będzie nadal do Państwa dyspozycji.

Od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00 wprowadzamy system pracy zdalnej. W tym czasie można się z nami kontaktować telefonicznie pod nr tel. 533-990-660, mailowo: biuro@mgokis.dobczyce.pl oraz przez Facebooka www.facebook.com/mgokisdobczyce1

Od poniedziałku do piątku w godz. 15:00 – 21:00 będzie czynna kasa Biura MGOKiS Dobczyce w tymczasowym Punkcie Obsługi Klienta na parterze obok pokoju 143. W tym czasie można zakupić kalendarze ZPiT Dobczyce na rok 2021 oraz uregulować zaległości w płatnościach za udział uczestników w zajęciach październikowych. Nie przyjmujemy wpłat za zajęcia listopadowe. W godzinach popołudniowych można się z nami również kontaktować telefonicznie pod numerem tel. 12-16-757, mailowo: biuro@mgokis.dobczyce.pl oraz przez Facebooka

Będziemy Państwa informować na bieżąco o sytuacji i odgórnych zaleceniach. W tym trudnym dla wszystkich czasie życzymy naszym sympatykom dużo zdrowia z nadzieją, że niebawem spotkamy się ponownie na zajęciach i wydarzeniach kulturalnych. Zachęcamy do odwiedzin naszego Facebooka oraz strony internetowej. Niebawem pojawią się tam alternatywy do aktywnego spędzania czasu w domu oraz ciekawe konkursy.

Pozdrawiamy,
Biuro MGOKiS Dobczyce

Biały napis "Ważny komunikat" na czerwonym tle
Skip to content