Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

VI Gminny Konkurs Plastyczny „Ozdoba choinkowa”

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Z tej okazji Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach serdecznie zaprasza dzieci ze szkół podstawowych, młodzież, uczestników warsztatów terapii zajęciowej oraz osoby dorosłe do udziału w VI Gminnym Konkursie Plastycznym „Ozdoba Choinkowa”. Najpiękniejsze ozdoby zawisną na choince w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach.

Wszystkich chętnych prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem i wymogami technicznymi prac konkursowych. Serdecznie zachęcamy do licznego udziału w tegorocznej edycji konkursu! Wszystkie prace zostaną poddane ocenie profesjonalnej Komisji oraz ocenie internautów.

Prace konkursowe wraz z przypiętą metryczką oraz z uzupełnioną kartą zgłoszenia należy dostarczyć do dnia 14 grudnia 2020 r. na adres:

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach
ul. Szkolna 43
32-410 Dobczyce (pokój 143)

Wręczenie nagród dla laureatów konkursu będzie zależne od aktualnej sytuacji epidemiologicznej po 17 grudnia 2020r. oraz obowiązujących na ten czas obostrzeń. Jeżeli warunki epidemiologiczne na to pozwolą, zorganizowane zostanie uroczyste wręczenie nagród ze wspólnym ubieraniem choinki z zachowaniem reżimu sanitarnego. Jeśli jednak warunki nie pozwolą na zorganizowanie wspólnego ubierania choinki, laureaci poproszeni zostaną o indywidualny odbiór nagród, a pracownicy MGOKiS Dobczyce sami ubiorą choinkę RCOS ozdobami choinkowymi, nadesłanymi do konkursu. Z niecierpliwością czekamy na tegoroczne prace konkursowe! Mamy nadzieję, że pomimo epidemii tegoroczna edycja konkursu będzie cieszyła się dużym powodzeniem i w budynku RCOS Dobczyce przetrwa tradycja przyozdobienia choinki pięknymi ozdobami wszystkich uczestników.

Plakat informacyjny dotyczący VI Gminnego Konkursu Plastycznego "OIzdoba Choinkowa". Więcej informacji w tekście.
Skip to content