Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Informacja dotycząca wznowienia zajęć MGOKiS Dobczyce

Od 1 grudnia wznawiamy część zajęć MGOKiS. 7 listopada 2020 r. weszły w życie ograniczenia w działalności instytucji kultury.

Do 29 listopada teatry, filharmonie, opery, muzea, kina, domy kultury, ogniska muzyczne, biblioteki i galerie sztuki zostały zamknięte dla publiczności. Mogły jednak prowadzić działania związane z przygotowaniem wydarzeń artystycznych (w tym próby i ćwiczenia), dokonywać nagrań oraz realizować aktywności z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość.

Podjęliśmy wówczas trudną dla nas decyzję o całkowitym zawieszeniu zajęć w okresie od 6 do 29 listopada. Podyktowane to było względami bezpieczeństwa i rosnącą liczbą zachorowań w powiecie myślenickim.

Od 1 grudnia chcemy wznowić część naszych zajęć, a dokładniej:

  • zajęć sekcji i zespołów przygotowujących się do konkursów, nagrań i występów artystycznych,
  • zajęć o charakterze sportowym (rozporządzenie Rady Ministrów cały czas umożliwia prowadzenie zajęć sportowych)

Zajęcia prowadzone będą w podwyższonym reżimie sanitarnym. Mimo stosowania przez MGOKiS szczególnych środków bezpieczeństwa, ryzyko zakażenia nie zostanie całkowicie wyeliminowane. Uczestnicy zajęć powinni mieć świadomość, że biorą w nich udział na własną odpowiedzialność i że rozumieją potencjalne zagrożenie.
Nasi pracownicy odezwą się za pośrednictwem wiadomości e-mail i/lub wiadomości SMS do uczestników wszystkich sekcji i zespołów, których zajęcia zostaną wznowione. Dni i godziny zajęć nie ulegają zmianie.

Osoby, które będą chciały zrezygnować z kontynuowania zajęć, poproszone zostaną o zgłoszenie tego faktu telefonicznie. W zajęciach nie mogą brać udziału uczestnicy wykazujący jakiekolwiek symptomy chorobowe oraz uczestnicy, którzy mieli kontakt z osobami przebywającymi na kwarantannie oraz w izolacji.

Rodziców prosimy o to, aby punktualnie przyprowadzali dzieci na zajęcia i punktualnie je odbierali. W dalszym ciągu obowiązuje zakaz oczekiwania na uczestników zajęć w budynku RCOS.

Przypominamy o konieczności przestrzegania w budynku zasad bezpieczeństwa, takich jak zachowanie dystansu społecznego, zakrywanie ust i nosa, obowiązkowe mycie i dezynfekcja rąk.

Plakat o treści: Informacja dotycząca wznowienia części zajęć organizownych przez MGOKiS.
Skip to content