Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Turniej Mikołajkowy w Dąbrowie Tarnowskiej

5 grudnia 2020r. w hali sportowej MMKS Dąbrowia odbył się “Turniej Mikołajkowy” w łucznictwie. Miło jest nam poinformować, że wśród nagrodzonych łuczników znaleźli się uczestnicy zajęć Sekcji Łuczniczej MGOKiS Dobczyce. Zawodnicy MGOKiS Dobczyce zostali przygotowani do turnieju przez trenera Tomasza Pytlaka.

Łucznicy startowali w kategoriach dzieci i młodzików. W zawodach rywalizowało 55 zawodników z 8 małopolskich klubów, m.in.: MGOKiS Dobczyce, MLKS Dąbrovia, KS Płaszowianka, PKS Jakub Więcławice, ULKS Grot Zabierzów, ULKS Sokole Oko Zawadka, ŁTS Zamek Suski Sucha Beskidzka, UKS Ósemka Kraków.

W „Turnieju Mikołajkowym” zawodnicy MGOKiS Dobczyce zdobyli następujące miejsca:

  • I miejsce – Gabriela Kica (kat. młodziczki)
  • I miejsce – Blanka Malinowska (kat. dzieci starsze)
  • II miejsce – Mikołaj Pieniążek (kat. młodzicy)
  • III miejsce – Jan Bobek (kat. dzieci starsze)
  • III miejsce – Angelika Xyrotyri (dzieci młodsze)
  • IV miejsce – Kamila Piwowarska (kat. dzieci starsze)
  • V miejsce – Hanna Moskowczenko (kat dzieci młodsze)
  • VII miejsce – Alan Kupiec (kat. dzieci starsze)
  • VIII miejsce – Artur Kanik (kat. dzieci starsze)

Organizatorem zawodów był Miejsko-Ludowy Klub Sportowy „Dąbrovia” w Dąbrowie Tarnowskiej. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali: Sędzia Główny – Katarzyna Skowron, Przewodniczący Komisji Technicznej: Beata Chmielewska, Członkowie Komisji Technicznej: Gabriela Kłos-Kufel, Przewodniczący Komisji Klasyfikacyjnej- Katarzyna Skowron, Agata Bulwa, Kierownicy Strzelań: Jakub Słuszniak, Konrad Łabuz. Nad obsługą komputerową czuwała Katarzyna Skowron.

Zdjęcie przedstawia zwycięzców MIkołajkowego Turnieju Łuczniczego w Dąbrowie Tarnowskiej. Na pierwszym miejscu na podium - Gabriela Kica.
Skip to content