Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Ważna informacja dotycząca poruszania się w RCOS oraz organizacji zajęć z gimnastyki sportowej w dniach 11-13 grudnia 2020 roku

W dniach 11-13 grudnia, po raz kolejny, nasz budynek będzie pełnił funkcję magazynu „Szlachetnej Paczki”.

Z całego serca wspieramy tę wyjątkową inicjatywę i cieszymy się z tego, że po raz kolejny możemy pomóc.

W związku z tym, że część pomieszczeń zostanie wyłączona z użytku, zmienia się organizacja ruchu w RCOS:

  • korytarz przylegający do auli (od strony pracowni plastycznej), aula, garderoby, pracownia plastyczna oraz toalety w korytarzu będą dostępne wyłącznie dla wolontariuszy Szlachetnej Paczki oraz darczyńców,
  • uczestników zajęć z gimnastyki sportowej oraz czytelników biblioteki, prosimy o korzystanie w tych dniach wyłącznie z głównego wejścia do Szkoły Podstawowej nr 2,
  • tymczasowa szatnia dla uczestników zajęć z gimnastyki sportowej wyznaczona będzie w sali 109, instruktor wskaże ją ćwiczącym,
  • korytarz łączący Szkołę Podstawową nr 2 z biurem MGOKiS będzie otwarty,
  • w sobotę, 12 grudnia wyznaczony został dodatkowy dyżur biura MGOKiS, w tym dniu można uregulować płatności, załatwić pilne sprawy, złożyć ozdoby do konkursu, od godziny 8:00 do godziny 14:00.

Na parkingu przylegającym do RCOS wyznaczone zostały miejsca dla wolontariuszy przywożących i rozwożących paczki. bardzo prosimy o nieparkowanie w wyznaczonych miejscach.

Obrazek - logo Szlachetnej Paczki. Grafika utrzymana w kolorach czerwonymi białym. Obrazek zawiera napisy Szlachetna Paczka i Lubię ludzi oraz piktogram prezentu.
Skip to content