Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Harmonogram zajęć w styczniu

Znamy już terminy zajęć stałych MGOKiS Dobczyce w styczniu. Prosimy o zwrócenie uwagi na niektóre zmiany.

Zajęcia prowadzone przez MGOKiS Dobczyce odbywają się według stałego harmonogramu. Terminy i godziny zajęć nie ulegają zmianie.

Balet: 07, 14, 21, 28 stycznia
Taniec jazzowy: 7, 14, 21, 28 stycznia
Zajęcia wokalne: 13, 20, 27, 28 stycznia (28 stycznia nagranie koncertu)
Taniec nowoczesny: 08, 15, 22, 29 stycznia
Zajęcia umuzykalniające: 08, 15, 22, 29 stycznia
Hip hop: 04, 11, 18, 25 stycznia
Intox Pom Pon: 05, 12, 19, 26 stycznia

Informujemy, że zajęcia plastyczne odbywają się w trybie online:
– na fanpage’u pani Pauliny Steligi:
Przejdź do profilu Paulina Steliga ARTystycznie
– na fanpage’u MGOKiS Dobczyce:
Przejdź do profilu MGOKiS Dobczyce

Informujemy, że na mocy obowiązującego Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 roku, w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów, w związku z wystąpieniem stanu epidemii, w okresie od 28 grudnia 2020 do 17 stycznia 2021 zajęcia sportowe prowadzone przez MGOKiS Dobczyce (gimnastyka sportowa, gimnastyka korekcyjna, łucznictwo) są odwołane. W dniu 11.01.2020r. minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował na konferencji prasowej o przedłużeniu obowiązujących obostrzeń do 31 stycznia 2021r.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o ewentualnych zmianach. Wszystkie aktualności zamieszczane są na naszym FB oraz na stronie internetowej.

Przypominamy, że płatności za zajęcia należy regulować do 15 dnia każdego miesiąca. Biuro MGOKiS Dobczyce jest otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-21:00.

Pomarańczowy plakat z napisem Organizacja zajęć stałych MGOKiS luty
Skip to content