Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

„POMOCNE SERCE” DLA OSKARA

Zachęcamy do włączenia się w akcję zbiórki plastikowych nakrętek, z których dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację oraz dietę katogenną dla Oskarka Blaka. Punkt zbioru nakrętek w Dobczycach: „POMOCNE SERCE” przed budynkiem RCOS, ul. Szkolna 43. Większą ilość nakrętek zapakowanych do worków można zostawić w biurze MGOKiS Dobczyce (ul. Szkolna 43, pokój 143) od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 21:00.

Inne miejsca zbioru nakrętek:

 • Urząd Miejski w Sułkowicach
 • Sułkowice: ul. Sportowa 58 ( stary skład węgla)
 • Myślenice: ul. 3go Maja 80
 • Rudnik (koło Myślenic): Agencja Pocztowa w Strażnicy
 • Harbutowice: Delikatesy Centrum
 • Poręba: PATIO Ewa Jędroszak, Poręba 196
 • Żywiec: ul. Browarna 47 (Sklep Monopolowy POL-KAN)

Oskar Blak jest jedną z 5 osób na świecie, które zmagają się z niezwykle rzadką chorobą. Diagnoza jaką usłyszeli rodzice Oskarka to „Encefalopatia padaczkowa z całkowitą demielinizacją mózgu, uszkodzony gen SLC25A12. Niedobór mitochondrialnego nośnika 1 asparaginianu-glutaminianu.” Mały mieszkaniec Sułkowic jest jedynym dzieckiem w Polsce z tą chorobą. Na całym świecie odnotowano tylko 4 podobne przypadki. Na chwilę obecną Oskar jest dzieckiem leżącym, nie trzyma nawet główki i ma bardzo słabe mięśnie. Wymaga leczenia i ciągłej rehabilitacji. Rodzice nie ustają w poszukiwaniach ratunku i metody leczenia dla dziecka. Każda złotówka jest na wagę złota!

Zachęcamy do pomocy dla Oskarka poprzez:

 • zbieranie plastikowych nakrętek
 • wpłaty darowizn na portalu fundacji: Przejdź do portalu zbiórek Siepomaga
 • udział w licytacjach na portalu FB: Przejdź do licytacji dla Oskarka
 • przekazanie 1% podatku w rozliczeniu z Urzędem Skarbowym: Numer KRS 0000396361 (cel szczegółowy 1% 0094045 Oskar)
Plakat dotyczący akcji "Odkręcamy dla Oskara" Lewa część plakatu informuje o szczegółach akcji, prawa zawiera zdjęcie "Pomocnego Serca" i informację o zbiórce zakrętek dla chłopca. Więcej informacji w tekście.
Skip to content