Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Harmonogram zajęć w marcu

Znamy już terminy zajęć stałych MGOKiS Dobczyce w marcu. Prosimy o zwrócenie uwagi na niektóre zmiany.

Zajęcia prowadzone przez MGOKiS Dobczyce odbywają się według stałego harmonogramu z wyjątkiem zajęć sportowych z gimnastyki sportowej i gimnastyki korekcyjnej. (Ograniczenia działalności sportowej przedłużone do 14 marca 2021r.)

Informujemy, że zajęcia plastyczne wracają w trybie stacjonarnym od 1 marca 2021r.

Od 1 marca 2021r. wznowione zostają również zajęcia łucznicze na terenie zielonym przy RCOS. Zajęcia uzależnione są od warunków pogodowych.

W marcu 2021 roku w poszczególnych terminach odbędą się następujące zajęcia stałe:

Balet: 11, 18, 25 marca (4 marca 2021 nie ma zajęć)
Zajęcia umuzykalniające: 5, 12, 19, 26 marca
Intox Pom Pon: Grupy p. Iwony: 2, 9, 16, 23, 30 marca Grupy p. Sylwii: 2, 9, 16, 23, 30 marca
Taniec nowoczesny: 5, 12, 19, 26 marca
Hip hop: 01,08,15, 22, 29 marca
Plastyka: poniedziałek: 1, 8, 15, 22, 29 marca, czwartek: 4, 11, 18, 25 marca

Będziemy Państwa na bieżąco informować o ewentualnych zmianach.

Przypominamy, że płatności za zajęcia należy regulować do 15 dnia każdego miesiąca. Biuro MGOKiS Dobczyce jest otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-21:00. Kontakt: 533 990 660

Pomarańczowy plakat z napisem organizacja zajęć stałych MGOKiS marzec
Skip to content