Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Zasady uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych w RCOS

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 12 lutego 2021 roku, wydarzenia artystyczne i kulturalne. organizowane przez domy i ośrodki kultury mogą być organizowane z udziałem publiczności po spełnieniu odpowiednich warunków.

Do najważniejszych z nich należą:

  • ograniczenie liczby uczestników wydarzenia – 50% miejsc w sali z numerowanymi miejscami (co 2 miejsce), zachowanie odstępu 1,5 metra między uczestnikami w pomieszczeniach bez wyznaczonych miejsc,
  • zbieranie oświadczeń i danych kontaktowych od uczestników zadania,
  • obowiązek zapoznania się przez uczestników z Regulaminem wydarzeń organizowanych w czasie trwania epidemii i akceptacji wszystkich jego zapisów.
  • obowiązkowa dezynfekcja rąk przed wejściem do budynku,
  • zachowanie dystansu społecznego minimum 1,5 metra, szczególnie w przypadku ustawiania się w kolejce, podczas wchodzenia do sali i jej opuszczania,
  • obowiązek zakrywania ust i nosa przez uczestnika wydarzenia za pomocą maseczki ochronnej zarówno w ciągach komunikacyjnych, sanitariatach, jak i w sali, w której odbywa się wydarzenie (środki ochrony indywidualnej są po stronie uczestnika, organizator nie prowadzi ich sprzedaży),
  • całkowity zakaz spożywania pokarmów i picia napojów,
  • dostosowanie się do próśb i poleceń pracowników obsługujących wydarzenie.

Załączniki do pobrania:

Wszystkich uczestników wydarzeń organizowanych w RCOS prosimy o zapoznanie się z poniższymi dokumentami. Złożenie oświadczenia jest warunkiem koniecznym uczestnictwa w imprezie. Prosimy o przychodzenie na koncerty, spektakle i inne eventy z odpowiednim wyprzedzeniem, które pozwoli na wypełnienie oświadczenia.

Pomarańczowy plakat z białym napisem Zasady uczestnictwa w wydarzeniach, więcej informacji w takście.
Skip to content