Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Koncert: Maleńczuk + rhythm section – Nowa data: 29.06.2021, dodatkowe bilety

Jak mawiają – co się odwlecze, to nie uciecze. Informujemy, że ustalony został nowy termin koncertu Macieja Maleńczuka – mamy nadzieję, że ostateczny.

Koncert odbędzie się 29 czerwca 2021 roku, o godzinie 19:00, w sali widowiskowej RCOS.
Dla miłośników Macieja Maleńczuka mamy świetną wiadomość – dodatkowe wejściówki na koncert! W związku, z ostatnim Rozporządzeniem Rady Ministrów, zwiększone zostały limity osób na koncertach, co daje nam możliwość zaproszenia większej liczby osób!
Bezpłatne wejściówki można zarezerwować w biurze MGOKiS, pod nr. tel. 533 990 660 lub 12 27 16 757. Należy je odebrać do poniedziałku, 28 czerwca 2021. Liczba miejsc ograniczona!

Przed koncertem należy zapoznać się z „Regulaminem wydarzeń organizowanych w RCOS w czasie epidemii”, a w dniu koncertu należy złożyć uzupełnione „Oświadczenie uczestnika wydarzeń organizowanych przez MGOKiS w czasie trwania pandemii”, z aktualną datą koncertu.

Prosimy o przyjście na koncert z odpowiednim wyprzedzeniem, które pozwoli na dopełnienie formalności.

Koncert adresowany jest do osób pełnoletnich.

O koncercie:
Maleńczuk+rhythm section – to recital będący retrospekcją dotychczasowych dokonań Artysty. To najnowsza wersja MALEŃCZUK „KONCERT SOLO”, tym razem współtworzona z kolegami z sekcji rytmicznej. Wszystko po to – by podzielić się przestrzenią na scenie i wzbogacić przekaz.

W repertuarze koncertu znajdą się zarówno pieśni uliczne, jak i późniejsze dokonania artystyczne Maćka, które zaskarbiły mu olbrzymią sympatię i popularność wśród publiczności. Nie zabraknie takich pieśni, jak: „Ostatnia nocka”, „Tango Libido”, „Sługi za szlugi”, „Synu” czy „Dawna dziewczyno”.

Do tego oryginalny styl gry na gitarze i nieskażona niczym Wolność Słowa.
Bliski, bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu – to po prostu Maleńczuk w czystej postaci. TEN, o którym się mówi, nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny – bo takie jest życie!
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

Zasady uczestnictwa w wydarzeniach zorganizowanych w RCOS w czasie epidemii:
Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów, wydarzenia artystyczne i kulturalne. organizowane przez domy i ośrodki kultury mogą być organizowane z udziałem publiczności po spełnieniu odpowiednich warunków.
Do najważniejszych z nich należą:

  • ograniczenie liczby uczestników wydarzenia – 75% miejsc w sali z numerowanymi miejscami,
  • zbieranie oświadczeń i danych kontaktowych od uczestników zadania,
  • obowiązek zapoznania się przez uczestników z Regulaminem wydarzeń organizowanych w czasie trwania epidemii i akceptacji wszystkich jego zapisów.
  • obowiązkowa dezynfekcja rąk przed wejściem do budynku,
  • zachowanie dystansu społecznego minimum 1,5 metra, szczególnie w przypadku ustawiania się w kolejce, podczas wchodzenia do sali i jej opuszczania,
  • obowiązek zakrywania ust i nosa przez uczestnika wydarzenia za pomocą maseczki ochronnej zarówno w ciągach komunikacyjnych, sanitariatach, jak i w sali, w której odbywa się wydarzenie (środki ochrony indywidualnej są po stronie uczestnika, organizator nie prowadzi ich sprzedaży),
  • całkowity zakaz spożywania pokarmów i picia napojów w sali widowiskowej,
  • dostosowanie się do próśb i poleceń pracowników obsługujących wydarzenie.

Dokumenty do pobrania

Oficjalny plakat informujący o koncercie Macieja Maleńczuka. Więcej informacji w tekście.
Plakat koncertu Macieja Maleńczuka, wersja pozioma. Więcej informacji w tekście.
Skip to content