Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Informacja dla uczestników zajęć

Informujemy, że na mocy „Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19.03.2021r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii” w okresie od 20 marca 2021r. do 9 kwietnia 2021r., instytucje kultury, przy zachowaniu odpowiedniego reżimu sanitarnego, mogą nadal pracować w zakresie:

  • działań niezbędnych do przygotowania wydarzeń artystycznych, takich jak próby i ćwiczenia;
  • nagrań fonograficznych i audiowizualnych;
  • wydarzeń transmitowanych za pomocą środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość.

Do dnia 9 kwietnia 2021 r. ustanawia się ograniczenie prowadzenia działalności przez instytucje kultury w zakresie organizowania wydarzeń z udziałem publiczności.

Informujemy, że próby i ćwiczenia z zajęć artystycznych będą odbywały się według stałego harmonogramu zajęć MGOKiS Dobczyce.

Informujemy również, że zajęcia sportowe prowadzone przez MGOKiS Dobczyce (gimnastyka sportowa, gimnastyka korekcyjna, łucznictwo) są zawieszone aż do odwołania obowiązujących ograniczeń działalności sportowej.

Przypominamy, że w zajęciach MGOKiS Dobczyce mogą uczestniczyć wyłącznie osoby zdrowe, niewykazujące oznak chorób układu oddechowego, które nie przebywają w kwarantannie, nie miały bezpośredniego kontaktu z osobą u której potwierdzono zakażenie Covid-19 lub z osobą poddaną kwarantannie, które w ciągu 14 dni nie przebywały zagranicą, w krajach o zwiększonej emisji zachorowań na COViD-19 i nie miały bezpośredniego kontaktu z osobą, która wróciła z zagranicy.

Wszystkich użytkowników RCOS obowiązuje noszenie maseczki, częsta dezynfekcja i mycie dłoni oraz dystans społeczny (ok. 2m). W przypadku rezygnacji lub zawieszenia zajęć, prosimy o pilny kontakt z biurem MGOKS Dobczyce pod nr tel. 533-990-660 lub 12-27-16-757.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o wszystkich aktualnościach i odgórnych zaleceniach. W tym trudnym czasie życzymy wszystkim dużo zdrowia, z nadzieją, że za jakiś czas wszystko wróci do normy.

Plakat w kolorystyce biało czerwonej z centralnie umieszczonym napisem "Info"
Skip to content