Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Informacja dla uczestników zajęć

Informujemy, że na mocy „Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19.03.2021r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii” w okresie od 20 marca 2021r. do 9 kwietnia 2021r., instytucje kultury, przy zachowaniu odpowiedniego reżimu sanitarnego, mogą nadal pracować w zakresie:

  • działań niezbędnych do przygotowania wydarzeń artystycznych, takich jak próby i ćwiczenia;
  • nagrań fonograficznych i audiowizualnych;
  • wydarzeń transmitowanych za pomocą środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość.

Do dnia 9 kwietnia 2021 r. ustanawia się ograniczenie prowadzenia działalności przez instytucje kultury w zakresie organizowania wydarzeń z udziałem publiczności.

Informujemy, że próby i ćwiczenia z zajęć artystycznych będą odbywały się według stałego harmonogramu zajęć MGOKiS Dobczyce.

Informujemy również, że zajęcia sportowe prowadzone przez MGOKiS Dobczyce (gimnastyka sportowa, gimnastyka korekcyjna, łucznictwo) są zawieszone aż do odwołania obowiązujących ograniczeń działalności sportowej.

Przypominamy, że w zajęciach MGOKiS Dobczyce mogą uczestniczyć wyłącznie osoby zdrowe, niewykazujące oznak chorób układu oddechowego, które nie przebywają w kwarantannie, nie miały bezpośredniego kontaktu z osobą u której potwierdzono zakażenie Covid-19 lub z osobą poddaną kwarantannie, które w ciągu 14 dni nie przebywały zagranicą, w krajach o zwiększonej emisji zachorowań na COViD-19 i nie miały bezpośredniego kontaktu z osobą, która wróciła z zagranicy.

Wszystkich użytkowników RCOS obowiązuje noszenie maseczki, częsta dezynfekcja i mycie dłoni oraz dystans społeczny (ok. 2m). W przypadku rezygnacji lub zawieszenia zajęć, prosimy o pilny kontakt z biurem MGOKS Dobczyce pod nr tel. 533-990-660 lub 12-27-16-757.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o wszystkich aktualnościach i odgórnych zaleceniach. W tym trudnym czasie życzymy wszystkim dużo zdrowia, z nadzieją, że za jakiś czas wszystko wróci do normy.

Plakat w kolorystyce biało czerwonej z centralnie umieszczonym napisem "Info"
Skip to content