Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Wznowienie zajęć artystycznych od 19.04.2021

W związku z poprawiającą się sytuacją epidemiologiczną postanowiliśmy wznowić zajęcia, przygotowujące do planowanych występów scenicznych i wydarzeń artystycznych! Prosimy o zwrócenie uwagi na niektóre zmiany.

W kwietniu 2021 roku w poszczególnych terminach odbędą się następujące zajęcia stałe:

Balet: 22, 29 kwietnia
Zajęcia umuzykalniające: 23, 30 kwietnia
Intox Pom Pon: Grupy p. Iwony: 20, 27 kwietnia Grupy p. Sylwii: 20, 27 kwietnia
Taniec nowoczesny: 23, 30 kwietnia
Hip hop: 19, 26 kwietnia
Plastyka: poniedziałek: 19, 26 kwietnia czwartek: 22, 29 kwietnia

Zajęcia prowadzone przez MGOKiS Dobczyce odbywają się według stałego harmonogramu z wyjątkiem zajęć z gimnastyki sportowej i gimnastyki korekcyjnej, które w dalszym ciągu są zawieszone z powodu obowiązujących obostrzeń.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o ewentualnych zmianach. Wszystkie aktualności zamieszczane są na naszym FB oraz na stronie internetowej: https://www.mgokis.dobczyce.pl/

Rodzice proszeni są o punktualne przyprowadzanie dzieci na zajęcia i punktualne odbieranie z zajęć. W dalszym ciągu obowiązuje zakaz oczekiwania na uczestników zajęć w budynku RCOS. Przypominamy, że cały czas obowiązują następujące zasady bezpieczeństwa: dystans społeczny, dezynfekcja dłoni oraz noszenie maseczek.

Płatności za zajęcia należy regulować do 15 dnia każdego miesiąca, a jeśli to niemożliwe – do końca miesiąca. Biuro MGOKiS Dobczyce jest otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-20:00.

Plakat z białym wykrzyknikiem na na niebieskim tle z informacją o wznowieniu zajęć artystycznych od 19 kwietnia 2021r.
Skip to content