Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Wznowienie zajęć artystycznych od 19.04.2021

W związku z poprawiającą się sytuacją epidemiologiczną postanowiliśmy wznowić zajęcia, przygotowujące do planowanych występów scenicznych i wydarzeń artystycznych! Prosimy o zwrócenie uwagi na niektóre zmiany.

W kwietniu 2021 roku w poszczególnych terminach odbędą się następujące zajęcia stałe:

Balet: 22, 29 kwietnia
Zajęcia umuzykalniające: 23, 30 kwietnia
Intox Pom Pon: Grupy p. Iwony: 20, 27 kwietnia Grupy p. Sylwii: 20, 27 kwietnia
Taniec nowoczesny: 23, 30 kwietnia
Hip hop: 19, 26 kwietnia
Plastyka: poniedziałek: 19, 26 kwietnia czwartek: 22, 29 kwietnia

Zajęcia prowadzone przez MGOKiS Dobczyce odbywają się według stałego harmonogramu z wyjątkiem zajęć z gimnastyki sportowej i gimnastyki korekcyjnej, które w dalszym ciągu są zawieszone z powodu obowiązujących obostrzeń.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o ewentualnych zmianach. Wszystkie aktualności zamieszczane są na naszym FB oraz na stronie internetowej: https://www.mgokis.dobczyce.pl/

Rodzice proszeni są o punktualne przyprowadzanie dzieci na zajęcia i punktualne odbieranie z zajęć. W dalszym ciągu obowiązuje zakaz oczekiwania na uczestników zajęć w budynku RCOS. Przypominamy, że cały czas obowiązują następujące zasady bezpieczeństwa: dystans społeczny, dezynfekcja dłoni oraz noszenie maseczek.

Płatności za zajęcia należy regulować do 15 dnia każdego miesiąca, a jeśli to niemożliwe – do końca miesiąca. Biuro MGOKiS Dobczyce jest otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-20:00.

Plakat z białym wykrzyknikiem na na niebieskim tle z informacją o wznowieniu zajęć artystycznych od 19 kwietnia 2021r.
Skip to content