Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Kultura i sport w maju – stopniowe łagodzenie obostrzeń

Podczas konferencji prasowej, zorganizowanej28 kwietnia, Minister Zdrowia Adam Niedzielski podał plan łagodzenia obostrzeń w maju, przy utrzymującym się niskim poziomie zakażeń koronawirusem.

Co to oznacza w praktyce dla nas?

Sport:

  • od 1 maja: możliwość uprawiania sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu: limit zwiększony do max. 50 osób; możliwość uprawiania sportu w krytych obiektach sportowych oraz na basenach dla zorganizowanych grup dzieci i młodzieży, przy max. 50 % obłożenia obiektu, kryte obiekty sportowe w dalszym ciągu niedostępne dla dorosłych sportowców – amatorów
  • od 15 maja: możliwość organizowania imprez sportowych na świeżym powietrzu z obłożeniem do 25% publiczności, kryte obiekty sportowe w dalszym ciągu niedostępne dla dorosłych sportowców – amatorów
  • od 29 maja: możliwość uprawiania sportu na krytych obiektach sportowych i basenach, obiekty kryte dostępne dla wszystkich, możliwość organizacji wydarzeń sportowych z max. obłożeniem do 50 % widowni

Kultura:

  • od 1 maja utrzymane w mocy obowiązujące obostrzenia dla ośrodków kultury (możliwość prowadzenia zajęć i prób przygotowujących do występów scenicznych, nagrań oraz działalności online; zakaz organizacji wydarzeń z udziałem publiczności
  • od 4 maja otwarte galerie sztuki i muzea: limit 1 osoba na 15 m2, działalność w ścisłym reżimie sanitarnym, zakaz organizacji wydarzeń z udziałem publiczności
  • od 15 maja otwarte kina, teatry, instytucje kultury z możliwością organizacji wydarzeń wyłącznie na świeżym powietrzu: max 50 % obłożenia, działalność w ścisłym reżimie sanitarnym
  • od 29 maja otwarte kina i teatry, instytucje kultury: max obłożenie 50 %, działalność w ścisłym reżimie sanitarnym
Plakat o charakterze czysto dekoracyjnym.
Skip to content