Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Harmonogram zajęć w maju

Znamy już terminy zajęć stałych MGOKiS Dobczyce w maju. Prosimy o zwrócenie uwagi na niektóre zmiany.

W kwietniu 2021 roku w poszczególnych terminach odbędą się następujące zajęcia stałe:

Hip hop: 10, 17, 24, 31 maja
Plastyka: poniedziałek: 10, 17, 24, 31 maja, czwartek: 6, 13, 20, 27 maja
Intox Pom Pon: Grupy p. Iwony: 4, 11, 18, 25 maja; Grupy p. Sylwii: 4, 11, 18, 25 maja
Wokal: 5, 12, 19, 26 maja
Gimnastyka sportowa: środa: 5, 12, 19, 26 maja, czwartek: 6, 13, 20, 27 maja, piątek: 7, 14, 21, 28, sobota: 8, 15, 29 maja (UWAGA! W sobotę 22 maja 2021r. nie ma zajęć z gimnastyki sportowej!)
Gimnastyka korekcyjna: 6, 13, 20, 27 maja
Balet: 6, 13, 20, 27 maja
Zajęcia umuzykalniające: 7, 14, 21, 28 maja
Taniec nowoczesny: 7, 14, 21, 28 maja

Przypominamy, że zajęcia sekcji łuczniczej zostały wznowione od 19 kwietnia, na błoniach przy RCOS. Warunkiem odbywania się treningów są dobre warunki atmosferyczne.

Rodzice proszeni są o punktualne przyprowadzanie dzieci na zajęcia i punktualne odbieranie z zajęć. W dalszym ciągu obowiązuje zakaz oczekiwania na uczestników zajęć w budynku RCOS. Przypominamy o zachowywaniu odpowiedniego reżimu sanitarnego. Wszystkich odwiedzających budynek RCOS Dobczyce przez cały czas obowiązuje przestrzeganie następujących zasad bezpieczeństwa: dystans społeczny, dezynfekcja dłoni oraz noszenie maseczek.

Będziemy Państwa na bieżąco informować o ewentualnych zmianach. Wszystkie aktualności zamieszczane są na naszym FB oraz na stronie internetowej: https://www.mgokis.dobczyce.pl/

Przypominamy, że płatności za zajęcia należy regulować podczas pierwszych zajęć w danym miesiącu lub do 15 dnia każdego miesiąca, a jeśli to niemożliwe- do końca miesiąca. W maju sobotni dyżur z możliwością dokonywania wpłat z tytułu uczestnictwa w zajęciach przypada na dzień 8.05.2021r.

Informujemy, że Biuro MGOKiS Dobczyce jest otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-21:00.

Pomarańczowy plakat z napisem organizacja zajęć stałych mgokis w maju
Skip to content