Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Konkurs Plastyczny „MORAŁ KAŻDEJ CHWILI”

W imieniu projektu społecznego pROLog życiA serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Plastycznym „MORAŁ KAŻDEJ CHWILI”. Projekt realizowany jest w ramach ogólnopolskiej olimpiady „Zwolnieni z teorii”. Pomysłodawczyniami konkursu są uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach.

Partnerami Konkursu są Gmina Dobczyce oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach.

Konkurs adresowany jest tylko do mieszkańców z Gminy Dobczyce, w szczególności do: uczniów klas 4-8 szkół podstawowych, uczestników warsztatów terapii zajęciowej oraz podopiecznych środowiskowego domu samopomocy na terenie Gminy Dobczyce.

Konkurs polega na przygotowaniu pracy plastycznej ukazującej „morał każdej chwili”. Każdy uczestnik może złożyć do konkursu tylko 1 płaską pracę w formacie A3, a technika jej wykonania jest dowolna. Każdą pracę należy podpisać na odwrocie (imię, nazwisko, kategoria, reprezentowana szkoła/instytucja, numer telefonu do opiekuna).

Konkurs będzie rozstrzygnięty w następujących kategoriach:

  • Klasy 4-5 (szkoły podstawowe) z Gminy Dobczyce
  • Klasy 6-8 (szkoły podstawowe) z Gminy Dobczyce
  • Podopieczni WTZ, ŚDS z Gminy Dobczyce

Podpisane prace wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz kartą zgłoszenia należy dostarczyć na adres: Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach, ul. Szkolna 43, 32-410 Dobczyce, (biuro MGOKiS Dobczyce, pokój 143, godziny otwarcia biura od poniedziałku do piątku: 7:00 – 21:00). Termin dostarczenia prac- do 27 maja 2021r.

Komisja powołana przez organizatora wybierze trzy najlepsze prace z każdej kategorii. Wyniki konkursu opublikowane zostaną na Facebooku Organizatora pROLog życiA po 28 maja 2021r. Laureaci miejsc I-III otrzymają nagrody i dyplomy ufundowane przez Gminę Dobczyce. Termin i forma wręczenia nagród dla laureatów Konkursu zostaną opublikowane w późniejszym terminie.

Kontakt w sprawie konkursu: e-mail: prolog.zycia.zwzt2020@gmail.com, tel. kom.: 784 118 035

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

Plakat informujący o konkursie plastycznym pod tytułem "morał każdej chwili", organizowanym dla uczniów klas 4-8 szkół podstawowych, podopiecznych warsztatów terapii zajęciowej i podopiecznych środowiskowego domu samopomocy z Gminy Dobczyce. Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie.
Grafika informująca o konkursie plastycznym pod tytułem morał każdej chwili przeprowadzanym w Gminie Dobczyce.
Skip to content