Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

Organizacja zajęć stałych w czerwcu

Znamy już terminy zajęć stałych w czerwcu. Prosimy o zwrócenie uwagi na zmiany – jest ich dużo.

W związku z kończącym się rokiem szkolnym, prosimy o uregulowanie wszystkich należności z tytułu udziału dziecka w zajęciach. Informujemy, że Biuro MGOKiS Dobczyce jest otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-21:00.
Sobotni dyżur pracownika-kasjera zaplanowany jest w tym miesiącu na 12 czerwca.

  • Hip hop: 7, 21 czerwca
  • Plastyka: poniedziałek: 21, 28 czerwca, czwartek: zajęcia odwołane
  • Intox Pom Pon: Grupy p. Iwony: 1, 8, 15, 22 czerwca; Grupy p. Sylwii: 8, 15, 22 czerwca
  • Wokal: 2, 9, 16, 23, 30 czerwca
  • Gimnastyka sportowa: środa: 2, 9, 16, 23 czerwca, czwartek: 10, 17, 24 czerwca, piątek: 11, 18, 25, sobota: 12, 19, 26 czerwca
  • Gimnastyka korekcyjna: 10, 17, 24 czerwca
  • Balet: 10, 17 czerwca (17 czerwca zajęcia pokazowe dla rodziców)
  • Taniec nowoczesny: 11, 18, 25 czerwca
  • Zajęcia umuzykalniające: 11, 18, 25 czerwca

Plakat z napisem organizacja zajęć stałych MGOKiS czerwiec
Skip to content