Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach

Plakat z ofertą zajęć MGOKIS Dobczyce na rok 2023/2024, utrzymany w kolorach: zielonym, czerwonym, żółtym, niebieskim i białym. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, dotyczący zajęć z gimnastyki sportowej, z motywem gimnastyka. Więcej informacji w tekście.
Wielokolorowy plakat dotyczący zajęć z hip hopu, z motywem tancerza. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć Intox Pompon, utrzymany w kolorystyce bieli, różu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć K-POP Dance, z wizerunkiem instruktorki, utrzymany w kolorystyce, czerni, brązów i koloru morskiego. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny, utrzymany w kolorach szarości, błękitu, czerwieni i żółci, dotyczący zajęć z gimnastyki korekcyjnej, z motywem dzieci ćwiczących z piłkami. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zajęć latino solo, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Barka Nowa Wieś, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce pomarańczu, żółci i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat informacyjny dotyczący naboru do Orkiestry Dętej Dobczyce, z motywem saksofonu, utrzymany w kolorystyce brązów i złota. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej Muzopozytywni, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce pomarańczu i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o naborze do grup kółka plastycznego, z motywem kolorowych kredek. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru do Sekcji Wokalnej MGOKIS, z motywem mikrofonu w dłoni, utrzymany w kolorystyce czerwieni i czerni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący zapisów na zajęcia z tańca nowoczesnego, z motywem tancerzy, utrzymany w kolorystyce granatu, błękitu, różu i czerwieni. Więcej informacji w tekście.
Plakat dotyczący naboru na zajęcia tańca towarzyskiego, z motywem tańczącej pary, utrzymany w kolorystyce fuksji, czerni i fioletu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach na zajęcia taneczno-baletowe, z motywem tancerki, utrzymany w kolorystyce fuksji i różu. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zajęciach baletowych, utrzymany w kolorystyce różu i fuksji, z motywem baletnicy. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem młodych tancerzy w strojach krakowskich (2 dziewczynki, 2 chłopców). Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem dwojga tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.
Plakat informujący o zapisach do ZPiT Dobczyce, z motywem 5 tancerzy w strojach ludowych. Więcej informacji w tekście.

Newsletter

Ostatnie wpisy

Facebook
BIP

I Festiwal Orkiestr Dętych „Krakowiacy i górale”

Starosta Powiatu Myślenickiego Józef Tomal oraz Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce Tomasz Suś zapraszają amatorskie orkiestry dęte, do udziału w I Festiwalu Orkiestr Dętych „Krakowiacy i Górale”

Festiwal odbędzie się 26.09.2021 r. w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym w Dobczycach, zgodnie z programem:

 • 9:00-12:30 przesłuchania orkiestr
 • 13:30-14:30 parada orkiestr ulicami Dobczyc
 • 15:00-18:30 przesłuchania orkiestr
 • 19:00 ogłoszenie wyników

Na scenie wystąpią następujące orkiestry:

 • Orkiestra Dęta Dobczyce
 • Orkiestra Dęta im. Bł. Anieli Salawy
 • Orkiestra Dęta OSP Głogoczów
 • Orkiestra Dęta „Orzeł” z Trzebuni
 • Orkiestra Dęta Sułkowickiego Ośrodka Kultury
 • Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Tenczyn
 • Orkiestra Dęta OSP Jacienica
 • Stowarzyszenie Orkiestra Dęta OSP Zasań
 • Orkiestra Dęta OSP Węglówka
 • Orkiestra Dęta Okulice
 • Orkiestra Dęta OSP w Tokarni
 • Orkiestra Dęta „Hejnał” z Byszyc
 • Orkiestra Reprezentacyjna Miasta i Gminy Myślenice
 • Orkiestra Dęta „Sygnał” z Radziszowa
 • Orkiestra Dęta Koźmice
 • Miejska Orkiestra Dęta w Suchej Beskidzkiej
 • Miejska Orkiestra Dęta „Andropol” Andrychów
 • Reprezentacyjna Orkiestra Dęta Miasta i Gminy Świątniki Górne

Organizaror: Powiat Myślenicki, Partner Główny: Gmina i Miasto Dobczyce, partnerzy: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach, Gama Witczak, ZPiT Dobczyce, Malta Służba Medyczna, Oddział Myślenice, Patroni medialni: Radio Kraków, portal MiastoInfo, KMY.pl, Tapeta

Nowa Formuła Konkursu: Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Orkiestr Dętych, w tym roku w festiwalu będą mogły zaprezentować się zarówno orkiestry rodzime, jak i spoza naszego powiatu. Istotną rzeczą jest, że orkiestry muszą być amatorskimi, a muzycy w niej grający nie mogą być muzykami zawodowymi, zaangażowanymi na sam festiwal.

Pierwszeństwo udziału w festiwalu mają orkiestry z terenu naszego Powiatu, a zespoły spoza biorą udział w eliminacjach – poprzez przesłanie linku do nagrania zespołu (nie starsze niż 2 lata).

Około 30 tysięcy złotych w puli nagród: Każdy z zakwalifikowanych zespołów, które wezmą udział w Festiwalu, otrzyma nagrodę pieniężną za uczestnictwo. W ten sposób Organizatorzy chcą docenić pracę zespołu oraz podziękować im za trud, jakim było utrzymanie zespołu w czasie pandemii COVID-19, gdy zespoły nie mogły brać udziału w próbach i koncertować promując dziedzictwo kulturowe naszego kraju.

Dodatkowo profesjonalne Jury nagrodzi trzy najlepsze zespoły oraz solistę i najlepszego kapelmistrza zespołu – w tym przypadku na laureatów również czekają nagrody pieniężne. Zgłoś się już dziś!

Szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.myslenicki.pl lub pod numerem telefonu: 12 372 76 53 w godzinach pracy urzędu Starostwa Powiatowego w Myślenicach.

Organizatorem Festiwalu jest Starostwo Powiatowe w Myślenicach. Partnerem Głównym Wydarzenia Gmina i Miasto Dobczyce, a Partnerem Regionalne Centrum Oświatowo – Sportowe w Dobczycach.


Plakat Festiwalu Orkiestr. Więcej informacji w tekście.
Skip to content